Skuter wrócił do właściciela

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Targówka mogą pochwalić się nowym sukcesem. Udało się im odnaleźć skradziony skuter.

Podczas patrolowania podległego rejonu służbowego, funkcjonariuszy zaintrygował pojazd zaparkowany na jednej z otwartych działek przy ul. Ogińskiego. Pod plandeką znajdował się skuter noszący ślady uszkodzenia, jego obudowa była częściowo zdemontowana.

Weryfikacja pojazdów w policyjnej bazie umożliwiła policjantom ustalenie, że skuter został skradziony w pierwszych dniach czerwca br. z niestrzeżonego parkingu. Według szacunków pokrzywdzonej, skuter był wart 1000 zł. Dokonane przez technika kryminalistyki czynności dochodzeniowo-śledcze pozwoliły zwrócić pojazd właścicielowi.

Funkcjonariusze mogą być z siebie zadowoleni. Życzymy im owocnej pracy na każdym etapie postępowania, bez względu na charakter zadań. Liczymy również na to, że będą w stanie oddzielić ziarna od plew i będą mogli z czystym sumieniem powiedzieć, że zawsze robią wszystko, co w ich mocy, by rozwiązać problemy poszkodowanych podatników.

Joanna Karczmarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *