Dni Targówka w Parku Bródnowskim

Koniec wakacji to czas pożegnań z wysokimi temperaturami oraz urlopowym relaksem. Powoli przygotowujemy się na powrót szkoły, kompletujemy wyprawki i ustalamy harmonogram odwożenia potomstwa do przybytków edukacyjno-wychowawczych. Jest jednak coś, co może choć trochę przywrócić nam wakacyjny luz, zanim sami wpadniemy w wir obowiązków zawodowych. Dni Targówka w Parku Bródnowskim to doskonała okazja do pożegnania wakacji.

Już w najbliższy weekend zapraszamy Was z całymi rodzinami do Parku Bródnowskiego. W dniach 2-3 września na terenie naszego dzielnicowego zieleńca odbędzie się impreza zorganizowana przez Przewodniczącego Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – Krzysztofa Miszewskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – Sławomira Antonika. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji.

Impreza Dni Targówka rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w grach i zabawach sportowych. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, slalomy, tory przeszkód oraz liczne animacje. Jak zapewniają pomysłodawcy, uczestnicy imprezy będą mieli okazję obejrzeć liczne pokazy sportowe oraz wziąć udział m. in. w warsztatach bębniarskich oraz kursie tanga. W programie zapowiedziano występy zespołów: Podoba mi się, Kwartyrnik, Pan i Pani Drums, gwiazdą wieczoru będzie zespół: Future Folk. Podczas Dni Targówka odbędzie się również koncert muzyki filmowej w wykonaniu solistów oraz Orkiestry Kameralnej im. Józefa Elsnera.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.