Wolne miejsca postojowe na Bródnie czekają

W obliczu zmian w infrastrukturze dzielnicy pojawiają się nowe możliwości dla jej mieszkańców. Począwszy od poprawy dróg, poprzez upłynnienia komunikacyjne, aż do udogodnień związanych z miejscami parkingowymi.

Budowa metra, nowe inwestycje mieszkaniowe, rewitalizacja ulic i chodników, to wszystko pociąga za sobą szereg działań ze strony włodarzy, którzy pragną jak najszybciej usprawnić funkcjonowanie tej części miasta.

Jedną z propozycji dla mieszkańców jest możliwość wynajęcia lub zakupu miejsc postojowych w wielostanowiskowych garażach powstających na terenie nowych inwestycji mieszkaniowych.

Pierwszą lokalizacją jaką przedstawia Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno jest zespół mieszkaniowo-usługowy mieszczący się przy ul. Turmonckiej 22/Chodeckiej 21. Druga lokalizacja to wielostanowiskowy lokal garażowy G-3 przy ul. Nadwiślańskiej 7 – 9. Miesięczny koszt wynajmu waha się od 160 do 177 zł w zależności od wybranego miejsca.

Jak informuje Biuro Zarządu Spółdzielni, pierwszeństwo najmu mają członkowie spółdzielni oraz osoby zainteresowane kupnem miejsca. Cena stanowiska postojowego w przypadku pierwszej lokalizacji wynosi 22.000,00 zł netto oraz podatek Vat w wysokości 5.060,00 zł. W drugiej lokalizacji koszt miejsca to 24.217,78 zł netto oraz podatek Vat w wysokości 5.570,09 zł.

Osoby zainteresowane odsyłamy po szczegółowe informacje dotyczące warunków najmu bądź kupna do Biura Zarządu Spółdzielni mieszczącego się przy ul. Krasnobrodzkiej 11 pok. 21, tel. 22 510 05 26.

Informacje na temat miejsc postojowych przy ul. Nadwiślańskiej 7—9 uzyskają Państwo pod numerem telefonu 22 241 83 18.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.