Bezpłatne szkoły rodzenia w Warszawie

Jesteś w ciąży, a w głowie kłębi Ci się milion pytań dotyczących najbliższych miesięcy? Boisz się porodu i nie masz z kim o tym porozmawiać? Chciałabyś poznać kolejne etapy porodu, by móc się do niego jak najlepiej przygotować? Brakuje Ci wiedzy na temat karmienia piersią i opieki nad noworodkiem? W Warszawie ruszył trzyletni program bezpłatnych szkół rodzenia. Dzięki niemu masz szansę uzyskać odpowiedzi ekspertów na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Jak podaje Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w szpitalach i przychodniach, które podpisały umowy ze stołecznym ratuszem program już wystartował. W pozostałych placówkach kursy ruszą od lutego.

Nieodpłatne szkoły rodzenia dedykowane są kobietom odprowadzającym podatki w Warszawie, tym, które zameldowane są w niej na stałe lub czasowo, a także podopiecznym domów matki i dziecka.

Zajęcia obejmują zarówno wykłady jak i ćwiczenia warsztatowe. Panie mogą uczestniczyć w programie w towarzystwie bliskiej osoby (męża, partnera, przyjaciółki bądź innej osoby gotowej wesprzeć przyszłą mamę).

Ze względu na duże zainteresowanie programem w Warszawie zachęcamy do kontaktu z placówkami prowadzącymi zapisy na zajęcia. Poniżej propozycja bezpłatnych szkół rodzenia na terenie Bródna, w dwóch dogodnych lokalizacjach.

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

ul. Poborzańska 6

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

16:30-20:30

Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych „Muszelka”

ul. Balkonowa 2

środa 18:00-19:30

W razie pytań dot. szkół rodzenia w Warszawie zachęcamy do kontaktu:

tel. 22 811 42 91 wew. 224 lub 503 72 70 82

A przyszłym Rodzicom życzymy wielu powodów do uśmiechu.

Joanna Karczmarczyk.

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.