Bezpłatne szkoły rodzenia w Warszawie

Jesteś w ciąży, a w głowie kłębi Ci się milion pytań dotyczących najbliższych miesięcy? Boisz się porodu i nie masz z kim o tym porozmawiać? Chciałabyś poznać kolejne etapy porodu, by móc się do niego jak najlepiej przygotować? Brakuje Ci wiedzy na temat karmienia piersią i opieki nad noworodkiem? W Warszawie ruszył trzyletni program bezpłatnych szkół rodzenia. Dzięki niemu masz szansę uzyskać odpowiedzi ekspertów na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Jak podaje Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w szpitalach i przychodniach, które podpisały umowy ze stołecznym ratuszem program już wystartował. W pozostałych placówkach kursy ruszą od lutego.

Nieodpłatne szkoły rodzenia dedykowane są kobietom odprowadzającym podatki w Warszawie, tym, które zameldowane są w niej na stałe lub czasowo, a także podopiecznym domów matki i dziecka.

Zajęcia obejmują zarówno wykłady jak i ćwiczenia warsztatowe. Panie mogą uczestniczyć w programie w towarzystwie bliskiej osoby (męża, partnera, przyjaciółki bądź innej osoby gotowej wesprzeć przyszłą mamę).

Ze względu na duże zainteresowanie programem w Warszawie zachęcamy do kontaktu z placówkami prowadzącymi zapisy na zajęcia. Poniżej propozycja bezpłatnych szkół rodzenia na terenie Bródna, w dwóch dogodnych lokalizacjach.

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

ul. Poborzańska 6

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

16:30-20:30

Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych „Muszelka”

ul. Balkonowa 2

środa 18:00-19:30

W razie pytań dot. szkół rodzenia w Warszawie zachęcamy do kontaktu:

tel. 22 811 42 91 wew. 224 lub 503 72 70 82

A przyszłym Rodzicom życzymy wielu powodów do uśmiechu.

Joanna Karczmarczyk.

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.