Wybuch na Bródnie — celowy atak czy zaniedbanie?

Wczoraj na Bródnie, w godzinach popołudniowych doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W kontenerze mieszczącym się przy ulicy Bartniczej na Bródnie nastąpił niespodziewany wybuch. Nagła eksplozja raniła mężczyznę.

Jak informuje starszy sierżant Irena Jurkiewicz ze stołecznej policji – Doszło do (…) eksplozji. Mężczyzna został ranny w rękę i w głowę. Przewieziono go natychmiast do szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarską (…) – W interwencji uczestniczyli pirotechnicy, którzy ustalają przyczyny wybuchu w kontenerze na śmieci.

Według nieoficjalnych informacji przyczyną wybuchu było tzw. ’’zbieractwo’’ poszkodowanego. Z naszych ustaleń wynika, że tuż przed godziną 14:30 w mieszkaniu przy Bartniczej trwało wykonywanie czynności prawnych związanych z opróżnieniem lokalu tzw. ‘’zbieracza śmieci’’. Podczas czynności w bloku, właściciel opróżnianego lokalu miał zajrzeć do kontenera i wtedy doszło do eksplozji. Spekuluje się, że w pojemniku na śmieci znajdował się niewybuch z II Wojny Światowej, znaleziony przez kolekcjonera nieczystości.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.