Wybuch na Bródnie — celowy atak czy zaniedbanie?

Wczoraj na Bródnie, w godzinach popołudniowych doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W kontenerze mieszczącym się przy ulicy Bartniczej na Bródnie nastąpił niespodziewany wybuch. Nagła eksplozja raniła mężczyznę.

Jak informuje starszy sierżant Irena Jurkiewicz ze stołecznej policji – Doszło do (…) eksplozji. Mężczyzna został ranny w rękę i w głowę. Przewieziono go natychmiast do szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarską (…) – W interwencji uczestniczyli pirotechnicy, którzy ustalają przyczyny wybuchu w kontenerze na śmieci.

Według nieoficjalnych informacji przyczyną wybuchu było tzw. ’’zbieractwo’’ poszkodowanego. Z naszych ustaleń wynika, że tuż przed godziną 14:30 w mieszkaniu przy Bartniczej trwało wykonywanie czynności prawnych związanych z opróżnieniem lokalu tzw. ‘’zbieracza śmieci’’. Podczas czynności w bloku, właściciel opróżnianego lokalu miał zajrzeć do kontenera i wtedy doszło do eksplozji. Spekuluje się, że w pojemniku na śmieci znajdował się niewybuch z II Wojny Światowej, znaleziony przez kolekcjonera nieczystości.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.