”Muzykalne Serce Oddam”, czyli karnawałowy bal integracyjny

Muzyka łagodzi obyczaje, spokojna koi nerwy, dynamiczna pobudza. Muzyka przenika, łączy i jednoczy. Spotkajmy się zatem przy muzyce, by podzielić się nią, obdarujmy się uśmiechem przy wspólnej zabawie.

Dom Kultury ‘’Zacisze’’ wraz ze Stowarzyszeniem Działającym na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Help serdecznie zapraszają na karnawałowy bal integracyjny dla osób niepełnosprawnych.

W czwartek 9 lutego w godzinach 10:00-13:00 przygotujcie się do szampańskiej zabawy przy dźwiękach muzyki. W programie m. in. konkursy z nagrodami, pokaz akrobatyczny oraz słodki poczęstunek.

Tegoroczna impreza pod hasłem ‘’Muzykalne Serce Oddam’’ to czternasty bal, który niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Jak podkreślają organizatorzy, ideą tego wydarzenia jest integracja niepełnosprawnych z resztą społeczeństwa oraz aktywne wsparcie rodzin i opiekunów.

Bal odbędzie się w DK ‘’Zacisze’’ mieszczącym się przy ul. Blokowej 1. Start imprezy o godz. 10:00. Szczegółowe informacje dot. balu otrzymacie pod numerem tel. 22 743 87 10, 679 84 69.

Joanna Karczmarczyk.

55382 - ''Muzykalne Serce Oddam'', czyli karnawałowy bal integracyjny - niepełnosprawność, integracja, DK Zacisze, bal karnawałowy

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.