Szermierka, samoobrona, a może szlifowanie bursztynów?

Nareszcie są. Wyczekane, zaśnieżone ferie zimowe. Z przyjemnością odkrywamy przed Wami propozycje spędzenia wolnego czasu. Oryginalnie i ciekawie, dla małych i dużych. Dziś przyglądamy się ofercie Domu Kultury ‘’Zacisze’’.

W pierwszym tygodniu ferii, czyli w dniach 13-17 lutego zapraszamy do świata Gwiezdnych Wojen w odsłonie Lego. Uczestnicy między 5 a 11 r. ż. będą mieli okazję m.in. odtworzyć niezwykłe bitwy np. bitwę o Jakku, zbudować ulubionego bohatera Star Wars lub zaprogramować robota. To prawdziwa gratka dla fanów Lego. Dajcie się ponieść kosmicznej przygodzie na warsztatach LEGO KLOCKI: STAR WARS W PIĘCIU ODSŁONACH. 

A może nasze czytelniczki chciałyby poczuć się bezpieczniej? Warsztaty samoobrony pod okiem Andrzeja Nowaczuka, instruktora i sędziego sztuk i sportów walki (instruktora samoobrony i combat, międzynarodowego instruktora self defense, instruktora E.B.O.B.GROM, shihan V dan Jiu Jitsu, All Style Karate) mogą nam w tym pomóc. Torebka, parasolka, klucze? Wszystko co masz pod ręką, może Cię ochronić. Na kursie dowiesz się, jak bronić się efektywnie.

W drugim tygodniu ferii, od 20 lutego zapraszamy młodzież (8-14 r.ż.) do udziału w zajęciach szermierki. Zajęcia prowadzi Szymon Łojak, instruktor szermierki sportowej i systemu F 3 Fight for Fun, który pokaże nam, jak władanie białą bronią ćwiczy gibkość, zręczność i refleks.  

A dla wszystkich fanów artystycznego wyrazu w sztukach plastycznych przygotowane zostały zajęcia zatytułowane Dzika Wisła. To wyjątkowa propozycja poznania architektury polskiej rzeki. Będzie szlifowanie bursztynów, tworzenie ruchomych instalacji, eksperymenty i opowieści. Cudowna podróż przez wszystkie meandry Wisły.

Dom Kultury ‘’Zacisze’’ zadbał o najbardziej wybredne gusta. Na stronie http://www.zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci znajdziecie pozostałą ofertę oraz szczegółowe informacje na temat wybranych zajęć. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Joanna Karczmarczyk.

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.