Szermierka, samoobrona, a może szlifowanie bursztynów?

Nareszcie są. Wyczekane, zaśnieżone ferie zimowe. Z przyjemnością odkrywamy przed Wami propozycje spędzenia wolnego czasu. Oryginalnie i ciekawie, dla małych i dużych. Dziś przyglądamy się ofercie Domu Kultury ‘’Zacisze’’.

W pierwszym tygodniu ferii, czyli w dniach 13-17 lutego zapraszamy do świata Gwiezdnych Wojen w odsłonie Lego. Uczestnicy między 5 a 11 r. ż. będą mieli okazję m.in. odtworzyć niezwykłe bitwy np. bitwę o Jakku, zbudować ulubionego bohatera Star Wars lub zaprogramować robota. To prawdziwa gratka dla fanów Lego. Dajcie się ponieść kosmicznej przygodzie na warsztatach LEGO KLOCKI: STAR WARS W PIĘCIU ODSŁONACH. 

A może nasze czytelniczki chciałyby poczuć się bezpieczniej? Warsztaty samoobrony pod okiem Andrzeja Nowaczuka, instruktora i sędziego sztuk i sportów walki (instruktora samoobrony i combat, międzynarodowego instruktora self defense, instruktora E.B.O.B.GROM, shihan V dan Jiu Jitsu, All Style Karate) mogą nam w tym pomóc. Torebka, parasolka, klucze? Wszystko co masz pod ręką, może Cię ochronić. Na kursie dowiesz się, jak bronić się efektywnie.

W drugim tygodniu ferii, od 20 lutego zapraszamy młodzież (8-14 r.ż.) do udziału w zajęciach szermierki. Zajęcia prowadzi Szymon Łojak, instruktor szermierki sportowej i systemu F 3 Fight for Fun, który pokaże nam, jak władanie białą bronią ćwiczy gibkość, zręczność i refleks.  

A dla wszystkich fanów artystycznego wyrazu w sztukach plastycznych przygotowane zostały zajęcia zatytułowane Dzika Wisła. To wyjątkowa propozycja poznania architektury polskiej rzeki. Będzie szlifowanie bursztynów, tworzenie ruchomych instalacji, eksperymenty i opowieści. Cudowna podróż przez wszystkie meandry Wisły.

Dom Kultury ‘’Zacisze’’ zadbał o najbardziej wybredne gusta. Na stronie http://www.zacisze.waw.pl/pl/aktualnosci znajdziecie pozostałą ofertę oraz szczegółowe informacje na temat wybranych zajęć. Jesteśmy pewni, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Joanna Karczmarczyk.

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.