Zaprojektuj własną kartę miejską

Lubisz rysować? Nie obca Ci jest technika tempery, pastele, a może wolisz grafikę komputerową? Jeśli  chciałbyś stworzyć oryginalny projekt przedstawiający Warszawę, to konkurs stołecznego ratusza jest właśnie dla Ciebie.

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zadaniem uczestników jest stworzenie graficznego projektu karty miejskiej, na której pojawi się Warszawa, w swojej aktualnej lub wymarzonej odsłonie. Przedstaw swoją wizję stolicy, wykorzystując w pracy jedną z technik plastycznych: kredki, farby, pastele, tempera, pisaki bądź grafika, w tym również komputerowa.

Komisja konkursowa wybierze 6 prac: trzy w kategorii „szkoła podstawowa” i trzy w kategorii „gimnazjum”, ale jak podkreśla Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy – Końcowy werdykt będzie należał do internautów, to oni wybiorą zwycięzcę. Wszyscy warszawscy uczniowie i ich rodzice będą mogli wybrać projekt, który podoba im się najbardziej, i który będą codzienne nosić w swoich plecakach korzystając ze stołecznej komunikacji. —

Uczniowie z pisemną zgodą rodziców mogą nadsyłać swoje projekty od 17 lutego do 17 marca 2017 r. na adres: URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Marketingu Miasta Wydział Nowych Mediów ul. Wierzbowa 9, pokój 138, 00-950 Warszawa, z dopiskiem na kopercie: Konkurs plastyczny – „Moja Karta Miejska”.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/uczniowie-zaprojektuj-swoj-kart-miejsk.

Puśćcie zatem wodze fantazji i nadajcie swoim kartom miejskim nowy charakter. 

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.