Zaprojektuj własną kartę miejską

Lubisz rysować? Nie obca Ci jest technika tempery, pastele, a może wolisz grafikę komputerową? Jeśli  chciałbyś stworzyć oryginalny projekt przedstawiający Warszawę, to konkurs stołecznego ratusza jest właśnie dla Ciebie.

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zadaniem uczestników jest stworzenie graficznego projektu karty miejskiej, na której pojawi się Warszawa, w swojej aktualnej lub wymarzonej odsłonie. Przedstaw swoją wizję stolicy, wykorzystując w pracy jedną z technik plastycznych: kredki, farby, pastele, tempera, pisaki bądź grafika, w tym również komputerowa.

Komisja konkursowa wybierze 6 prac: trzy w kategorii „szkoła podstawowa” i trzy w kategorii „gimnazjum”, ale jak podkreśla Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy – Końcowy werdykt będzie należał do internautów, to oni wybiorą zwycięzcę. Wszyscy warszawscy uczniowie i ich rodzice będą mogli wybrać projekt, który podoba im się najbardziej, i który będą codzienne nosić w swoich plecakach korzystając ze stołecznej komunikacji. —

Uczniowie z pisemną zgodą rodziców mogą nadsyłać swoje projekty od 17 lutego do 17 marca 2017 r. na adres: URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Marketingu Miasta Wydział Nowych Mediów ul. Wierzbowa 9, pokój 138, 00-950 Warszawa, z dopiskiem na kopercie: Konkurs plastyczny – „Moja Karta Miejska”.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/uczniowie-zaprojektuj-swoj-kart-miejsk.

Puśćcie zatem wodze fantazji i nadajcie swoim kartom miejskim nowy charakter. 

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.