Biznes, goździki i nylony

Zbliża się święto kobiet. Nadal wśród nas są osoby, którym dzień 8 marca kojarzy się z goździkami i rajstopami wręczanymi paniom z okazji ich święta. Na szczęście już od wielu lat świadome Polki mogą wybierać z bogatej oferty to, co faktycznie sprawia im przyjemność. Nowa para butów, wyczekiwany kryminał Cobena, a może masaż gorącymi kamieniami? Kino z przyjaciółkami czy sushi z ukochanym? My zapraszamy na seminarium ‘’Jak zostać kobietą sukcesu?’’.

Już w najbliższą środę 8 marca o godz. 14.00 w auli Uniwersytetu SWPS (ul. Chodakowska 19/31) odbędzie się cykl wykładów, na których ekspertki z różnych dziedzin omówią m.in. prawa kobiet w kontekście Kodeksu Pracy, przedstawią rozmaite drogi rozwoju kariery, czy też postarają się rozstrzygnąć kwestie związane z budowaniem relacji w biznesie. Tematy seminarium uwzględnią bieżącą sytuację kobiet na polskim rynku pracy i umożliwią świeże spojrzenie na istniejące szanse oraz wyzwania.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. :

  • prof. dr hab. Teresa Gardocka – Prorektor ds. współpracy międzynarodowej, Dziekan Wydziału Prawa i Komunikacji Społecznej, Filia we Wrocławiu, Wydział Prawa w Warszawie Uniwersytetu Humanistycznospołecznego,
  • Halina Piasecka, Wiceprezes Zarządu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej
  • Iwona Szmitkowska, Wiceprezes Zarządu Work Service S.A.

Organizatorzy spotkania przygotują również stoisko ZUS, na którym będzie można dowiedzieć się, jak zadbać o swoje interesy bez wychodzenia z domu.

Jeśli zatem brakuje Wam pomysłu na spędzenie Dnia Kobiet, zapraszamy serdecznie na seminarium, które pokaże, że sukces jest na wyciągnięcie ręki, a z pomocą współczesnych narzędzi, jesteśmy w stanie ułatwić sobie wiele etapów biznesowej ścieżki.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.