Biznes, goździki i nylony

Zbliża się święto kobiet. Nadal wśród nas są osoby, którym dzień 8 marca kojarzy się z goździkami i rajstopami wręczanymi paniom z okazji ich święta. Na szczęście już od wielu lat świadome Polki mogą wybierać z bogatej oferty to, co faktycznie sprawia im przyjemność. Nowa para butów, wyczekiwany kryminał Cobena, a może masaż gorącymi kamieniami? Kino z przyjaciółkami czy sushi z ukochanym? My zapraszamy na seminarium ‘’Jak zostać kobietą sukcesu?’’.

Już w najbliższą środę 8 marca o godz. 14.00 w auli Uniwersytetu SWPS (ul. Chodakowska 19/31) odbędzie się cykl wykładów, na których ekspertki z różnych dziedzin omówią m.in. prawa kobiet w kontekście Kodeksu Pracy, przedstawią rozmaite drogi rozwoju kariery, czy też postarają się rozstrzygnąć kwestie związane z budowaniem relacji w biznesie. Tematy seminarium uwzględnią bieżącą sytuację kobiet na polskim rynku pracy i umożliwią świeże spojrzenie na istniejące szanse oraz wyzwania.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. :

  • prof. dr hab. Teresa Gardocka – Prorektor ds. współpracy międzynarodowej, Dziekan Wydziału Prawa i Komunikacji Społecznej, Filia we Wrocławiu, Wydział Prawa w Warszawie Uniwersytetu Humanistycznospołecznego,
  • Halina Piasecka, Wiceprezes Zarządu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej
  • Iwona Szmitkowska, Wiceprezes Zarządu Work Service S.A.

Organizatorzy spotkania przygotują również stoisko ZUS, na którym będzie można dowiedzieć się, jak zadbać o swoje interesy bez wychodzenia z domu.

Jeśli zatem brakuje Wam pomysłu na spędzenie Dnia Kobiet, zapraszamy serdecznie na seminarium, które pokaże, że sukces jest na wyciągnięcie ręki, a z pomocą współczesnych narzędzi, jesteśmy w stanie ułatwić sobie wiele etapów biznesowej ścieżki.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.