Porozmawiajmy o metrze

Kto z Was wie, że istnieje Koło Miłośników Metra? Fascynuje Cię budowa II linii? Chcesz wiedzieć, jak powstaje kolejna stacja? A może po prostu lubisz trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, co dzieje się w Twoim mieście? Koniecznie przyjdź na spotkanie.

W najbliższy piątek 7 kwietnia organizatorzy zapraszają o godzinie 18.00 do Punktu Informacyjnego Budowy II Linii Metra, przy skrzyżowaniu ulic Handlowej i Pratulińskiej. Podczas spotkania z Mateuszem Witczyńskiem, rzecznikiem firmy Astaldi, odpowiedzialnej za budowę metra, będziecie mieć okazję uzupełnić swoją wiedzę na temat tej ogromnej inwestycji.

O transporcie Marii (tarczy drążącej) na Targówek pisaliśmy tu: https://mieszkaniectargowka.pl/index.php/2017/03/23/nocny-transport-marii-na-targowek/.

Wykonawca północno-wschodniego odcinka II linii metra opowie o budowie i nowych technologiach. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie również ciekawostek i anegdot związanych z samą budową. Wstęp na spotkanie wolny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.