Porozmawiajmy o metrze

Kto z Was wie, że istnieje Koło Miłośników Metra? Fascynuje Cię budowa II linii? Chcesz wiedzieć, jak powstaje kolejna stacja? A może po prostu lubisz trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, co dzieje się w Twoim mieście? Koniecznie przyjdź na spotkanie.

W najbliższy piątek 7 kwietnia organizatorzy zapraszają o godzinie 18.00 do Punktu Informacyjnego Budowy II Linii Metra, przy skrzyżowaniu ulic Handlowej i Pratulińskiej. Podczas spotkania z Mateuszem Witczyńskiem, rzecznikiem firmy Astaldi, odpowiedzialnej za budowę metra, będziecie mieć okazję uzupełnić swoją wiedzę na temat tej ogromnej inwestycji.

O transporcie Marii (tarczy drążącej) na Targówek pisaliśmy tu: https://mieszkaniectargowka.pl/index.php/2017/03/23/nocny-transport-marii-na-targowek/.

Wykonawca północno-wschodniego odcinka II linii metra opowie o budowie i nowych technologiach. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie również ciekawostek i anegdot związanych z samą budową. Wstęp na spotkanie wolny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Joanna Karczmarczyk.

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.