Zostań pisarzem i wydaj swoją bajkę

Jeśli lubisz pisać i widzisz sens w spotkaniach sąsiedzkich, których tematem przewodnim będzie bajka, to projekt pt. ‘’Z bajką przez pokolenia’’ jest właśnie dla Ciebie.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z klubem osiedlowym Nasz Klub RSM Praga os. Generalska uzyskała środki finansowe w ramach Funduszu Animacji Kultury na realizację projektu edukacji kulturalnej pt. „Z bajką przez pokolenia”.

Spotkania sąsiedzkie będą miały charakter warsztatów pisarskich oraz plastycznych prowadzonych przez Agnieszkę Kazałę, pisarkę i ilustratorkę. Projekt zakłada powstanie książki zawierającej bajki oraz ilustracje uczestników warsztatów, która zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro.

Warsztaty trwać będą od kwietnia do września 2017 roku. Projekt realizowany będzie na obszarze Targówka Mieszkaniowego, terenie zielonym wokół oraz w pomieszczeniach klubu osiedlowego Nasz Klub przy ul. Zamiejskiej 1, a także w filii Biblioteki Publicznej tj. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy Kuflewskiej 6.

Informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w warsztatach udzielane są pod nr tel. Naszego Klubu: 22/ 679-58-52, pod adresem e-mail: naszklub@rsmpraga.pl oraz na stronach internetowych: www.multibiblioteka.waw.pl, www.rsmpraga.pl.

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.