Biegnij, na końcu ktoś czeka

Sznurujcie buty i wskakujcie na bieżnie! Wyjątkowy bieg dla podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom odbędzie się już w najbliższy piątek.

Już 21 kwietnia o godzinie 16.00 rozpocznie się Bieg Serca 24h w CityFit – charytatywny maraton na bieżniach. Przez 24 godziny biegacze w 9 miastach, w tym w Warszawie, będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne!

Organizator wydarzenia z sieci klubów fitness – Łukasz Gądek zapewnia, że wystarczy nawet 15 minut biegu, by pomóc dzieciom z porażeniem mózgowym oraz innymi nieuleczalnymi chorobami: „Mamy 24 godziny na wybieganie na 50 bieżniach w 10 klubach CityFit pomocy dla niepełnosprawnych dzieci. (…) W tym biegu nie liczą się wyniki, ale udział i chęć pomocy. Dlatego sami wybieracie czas, w którym zamierzacie biec (…)”.

W Warszawie bieg odbędzie się w dwóch lokalizacjach: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

Od czego zacząć? Wystarczy zapłacić 20 zł wpisowego, by wziąć udział w maratonie. Osoby, które nie wezmą udziału w biegu, ale chciałyby pomóc podopiecznym fundacji, mogą dokonywać wpłat online. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www.biegserca.cityfit.pl.

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.