Kobiety do garów

Dziś zachęcamy wszystkie nasze Czytelniczki i Czytelników do przyjrzenia się ciekawej propozycji VIII Ogrodu Jordanowskiego, która wbrew pozorom, nie nawołuje do zajęć w kuchni.

W Budżecie Partycypacyjnym Małgorzata Ho-Janecka złożyła projekt zatytułowany ‘’Kobiety do garów’’. Pomysł bezpłatnych lekcji gry na perkusji dla kobiet to interesująca propozycja dla Pań, które chciałyby poznać tajniki gry na garach właśnie.

Hi-hat, stopa, kocioł, ride to tylko niektóre tajemnicze określenia, których znaczenie poznacie podczas zajęć. Projekt zakłada naukę podstaw gry na instrumentach perkusyjnych. Nam podoba się okazja, którą stwarza pomysłodawca projektu, a mianowicie możliwość oderwania się od domowych obowiązków oraz włączenia się w działalność artystyczną. Interesującym elementem projektu jest zagwarantowana opieka nad dziećmi podczas uczestnictwa mam w zajęciach.

Lekcje mają być bezpłatne, planowane jest stworzenie trzech 15 osobowych grup. Warto zagłosować na projekt, który zrealizowany w VIII Ogrodzie Jordanowskim w roku 2016 roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wówczas zgłosiło się 200 osób, z których jedynie 60 mogło wziąć udział. Więcej o projekcie tu: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/9656?user. Głosowanie już w czerwcu!

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.