Dzieci w sieci, czyli jak zadbać o najmłodszych internautów

Wiele się mówi na temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Powstają liczne programy edukacyjne, wspomagające nauczycieli oraz rodziców, którzy chcieliby, ale do końca nie wiedzą, jak zadbać o zainteresowane Internetem przedszkolaki i młodsze dzieci szkolne.

Cieszy nas, że również na Targówku mamy szansę wziąć udział w tak potrzebnym we współczesnym społeczeństwie dyskursie o edukacji internetowej.  

To ważne zagadnienie zostanie poruszone podczas konferencji o przeciwdziałaniu przemocy w Internecie już 17 maja o godz. 12.00. Podczas trzygodzinnego spotkania w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy postaramy się odpowiedzieć na pytania o rozwój dzieci, zagrożenia oraz korzyści płynące z korzystania z Internetu.

Na konferencji wykład zatytułowany „Małe dzieci a Internet – co zaszkodzi, a co pomoże w rozwoju” poprowadzi prof. Jacek Pyżalski. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo najmłodszych w Internecie. Środa, 17 maja, godz. 12.00 – Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.