Dzieci w sieci, czyli jak zadbać o najmłodszych internautów

Wiele się mówi na temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Powstają liczne programy edukacyjne, wspomagające nauczycieli oraz rodziców, którzy chcieliby, ale do końca nie wiedzą, jak zadbać o zainteresowane Internetem przedszkolaki i młodsze dzieci szkolne.

Cieszy nas, że również na Targówku mamy szansę wziąć udział w tak potrzebnym we współczesnym społeczeństwie dyskursie o edukacji internetowej.  

To ważne zagadnienie zostanie poruszone podczas konferencji o przeciwdziałaniu przemocy w Internecie już 17 maja o godz. 12.00. Podczas trzygodzinnego spotkania w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy postaramy się odpowiedzieć na pytania o rozwój dzieci, zagrożenia oraz korzyści płynące z korzystania z Internetu.

Na konferencji wykład zatytułowany „Małe dzieci a Internet – co zaszkodzi, a co pomoże w rozwoju” poprowadzi prof. Jacek Pyżalski. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo najmłodszych w Internecie. Środa, 17 maja, godz. 12.00 – Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.