Festiwal Dzieci i Młodzieży w Parku Bródnowskim

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja festiwalu odbywającego się corocznie w Parku Bródnowskim, który cieszy się wśród dzieci i młodzieży ogromnym powodzeniem.

Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Dom Kultury „Zacisze”, który przygotował wiele atrakcji dla swoich milusińskich. Już w niedzielę, 4 czerwca br., zapraszamy Was do plenerowego miasteczka rozrywki i kultury.

Na specjalnie przygotowanej scenie zobaczyć będzie można pokazy taneczne – Boogie Woogie Show oraz pokazy akrobatyczne. Zapraszamy również na występ NOODA Rock-Regaee i wyjątkowy pokaz capoeiry. Występ na festiwalowej scenie będzie okazją dla szkół, przedszkoli, gimnazjów, szkół średnich, placówek wychowania pozaszkolnego oraz placówek kulturalnych z terenu dzielnicy Targówek do zaprezentowania swoich najbardziej utalentowanych podopiecznych.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, które zjawią się na festiwalu, by oklaskiwać występujących. W parku utworzony zostanie pasaż dla wystawców, którzy będą mieli okazję zaprezentować ofertę placówek edukacyjnych i kulturalnych oraz fundacji działających na terenie Targówka. Jak zapewniają organizatorzy, przygotowane zostaną animacje, warsztaty, gry i zabawy. Chętni do wzięcia w nich udziału muszą się liczyć z tworzącymi się w tym dniu kolejkami do poszczególnych stanowisk.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Festiwal Dzieci i Młodzieży w Parku Bródnowskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.