Nowe trendy w marketingu, czyli jak skutecznie pozyskać klienta

Czym jest videomarketing? Jak poruszać się w social media? Dlaczego storytelling może zrewolucjonizować rynek? To tylko niektóre pytania, jakie można będzie postawić na konferencji poświęconej marketingowi.

Już 12 czerwca br. zapraszamy wszystkich zainteresowanych skutecznym pozyskiwaniem klientów oraz rozwojem biznesowym do sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Spotkanie zorganizowane przez Forum Przedsiębiorców rozpocznie się o godz. 17.00 i jego pierwsza godzina przeznaczona została na networking, czyli zapoznanie się oraz wymianę doświadczeń biznesowych. Ta, zyskująca coraz większą popularność w kraju, forma nawiązywania kontaktów pozwala przedsiębiorcom na budowanie sieci branżowych znajomości, które z czasem mogą przerodzić się w dowolny rodzaj współpracy.

O godz. 18.15 zaplanowane zostało spotkanie z Kajetanem Młynarczykiem z firmy Gems Interactive poświęcone videomarketingowi. Po nim, o 18.30 zapraszamy do wysłuchania Beaty Tomaszyk z Biznes i ja, która przedstawi nam rolę social mediów w pozyskiwaniu klientów dla biznesu.

Kolejnym punktem konferencji będzie „Storytelling” poprowadzony przez Agatę Górską (Wymagamy.pl, Actio–Mowa Publiczna, Centrum Edukacji Medialnej PR).

Wisienką na torcie będzie panel dyskusyjny poświęcony skutecznym metodom pozyskiwania klientów oraz budowaniu relacji biznesowych. Konferencja zakończy się o godzinie 21.00.

Wstęp wolny!

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz: https://goo.gl/forms/82qlanyyKvx5JOAH2

lub e-mailem, mulanowska@um.warszawa.pl i telefonicznie 22 443 86 25.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą wizytówek!

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.