Dzieci pomagają dzieciom, czyli Dzień Dziecka w centrum Targówek Park i Domotece

Targówek Park oraz Domoteka zamienią się w Misiową Krainę. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie maluchy będą miały okazję wesoło spędzić czas i sprawić radość innym, potrzebującym dzieciakom.

Już 3 czerwca z okazji święta wszystkich dzieci Targówek Park zaprasza milusińskich do Misiowej Krainy. W wyjątkowym miejscu będą się dziać wyjątkowe rzeczy. W misiowym kąciku powstaną laurki, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom wraz z całą masą upominków. Zabawa i pomaganie, to idea która przyświeca organizatorom Dnia Dziecka w Targówek Parku.

Sobotnia wizyta to nie tylko udział w zajęciach plastycznych. To również okazja do stworzenia autorskiego plecaka z bawełny pod okiem krawcowej. Organizatorzy zadbali o zróżnicowanie zajęć ze względu na wiek uczestników, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Z okazji swojego święta dzieci będą miały okazję wykazać się kreatywnością i zrobić coś dobrego dla innych. W Krainie Misiów będzie można sfotografować się ze spacerującym po Parku pluszowym misiem.

Jak zapewniają organizatorzy: „(…) Nie zabraknie również słodkości w postaci muffinek z wybranymi owocami. Dodatkowo maluchy będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach.”

Dla gości centrum robiących w tym dniu zakupy za kwotę minimum 50 zł, przygotowane zostały upominki. Do odbioru maskotki upoważnia okazanie paragonu w misiowym kąciku.

Świętujcie Dzień Dziecka w Misiowej Krainie.

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.