Dzieci pomagają dzieciom, czyli Dzień Dziecka w centrum Targówek Park i Domotece

Targówek Park oraz Domoteka zamienią się w Misiową Krainę. Z okazji Dnia Dziecka wszystkie maluchy będą miały okazję wesoło spędzić czas i sprawić radość innym, potrzebującym dzieciakom.

Już 3 czerwca z okazji święta wszystkich dzieci Targówek Park zaprasza milusińskich do Misiowej Krainy. W wyjątkowym miejscu będą się dziać wyjątkowe rzeczy. W misiowym kąciku powstaną laurki, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom wraz z całą masą upominków. Zabawa i pomaganie, to idea która przyświeca organizatorom Dnia Dziecka w Targówek Parku.

Sobotnia wizyta to nie tylko udział w zajęciach plastycznych. To również okazja do stworzenia autorskiego plecaka z bawełny pod okiem krawcowej. Organizatorzy zadbali o zróżnicowanie zajęć ze względu na wiek uczestników, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Z okazji swojego święta dzieci będą miały okazję wykazać się kreatywnością i zrobić coś dobrego dla innych. W Krainie Misiów będzie można sfotografować się ze spacerującym po Parku pluszowym misiem.

Jak zapewniają organizatorzy: „(…) Nie zabraknie również słodkości w postaci muffinek z wybranymi owocami. Dodatkowo maluchy będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach.”

Dla gości centrum robiących w tym dniu zakupy za kwotę minimum 50 zł, przygotowane zostały upominki. Do odbioru maskotki upoważnia okazanie paragonu w misiowym kąciku.

Świętujcie Dzień Dziecka w Misiowej Krainie.

Joanna Karczmarczyk

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.