Satyra i sztajerek pod gołym niebem

Czerwiec uznać należy za miesiąc imprez na świeżym powietrzu. Jeszcze dwa dni temu bawiliśmy się w Parku Bródnowskim oraz w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, a już dziś zapowiadamy Wam kolejną zabawę pod chmurką. Tym razem zajrzymy na piknik przy Teatrze Rampa.

W imieniu Przewodniczącego rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ­– Krzysztofa Miszewskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy – Sławomira Antonika zapraszamy Was na Wiechowisko, czyli piknik w stylu warszawsko-praskim. Startujemy 10 czerwca, w najbliższą sobotę o godz. 12.30.

Imprezę przy Teatrze Rampa rozpoczniemy Finałem II Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii szkolnej. O 14.00 odbędzie się pokaz z udziałem retro-bicykli, kolejno pokaz sztuki iluzji oraz pokaz połączony z lekcją tańców warszawskich, poprowadzone przez Zespół Sztajerek z Targówka.

O godz. 17.00 zapraszamy na Finał II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii dorosłych. A o 19.00 organizatorzy przygotowali wyjątkową gratkę dla wielbicieli satyrycznego show  w wykonaniu cenionego artysty scen kabaretowych Tomasza Jachimka.

Podczas pikniku nie zabraknie dań tradycyjnej kuchni warszawskiej, odbędzie się również festiwal gier podwórkowych. Będzie można wziąć udział w konkursach w gwarze warszawskiej oraz podziwiać kolekcje antykwaryczne.

Zwieńczeniem pikniku będzie potańcówka przy muzyce Warszawskiej Kapeli z Targówka, która rozpocznie się o godz. 20.15, a zakończy o 22.00.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.