Satyra i sztajerek pod gołym niebem

Czerwiec uznać należy za miesiąc imprez na świeżym powietrzu. Jeszcze dwa dni temu bawiliśmy się w Parku Bródnowskim oraz w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, a już dziś zapowiadamy Wam kolejną zabawę pod chmurką. Tym razem zajrzymy na piknik przy Teatrze Rampa.

W imieniu Przewodniczącego rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ­– Krzysztofa Miszewskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy – Sławomira Antonika zapraszamy Was na Wiechowisko, czyli piknik w stylu warszawsko-praskim. Startujemy 10 czerwca, w najbliższą sobotę o godz. 12.30.

Imprezę przy Teatrze Rampa rozpoczniemy Finałem II Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii szkolnej. O 14.00 odbędzie się pokaz z udziałem retro-bicykli, kolejno pokaz sztuki iluzji oraz pokaz połączony z lekcją tańców warszawskich, poprowadzone przez Zespół Sztajerek z Targówka.

O godz. 17.00 zapraszamy na Finał II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii dorosłych. A o 19.00 organizatorzy przygotowali wyjątkową gratkę dla wielbicieli satyrycznego show  w wykonaniu cenionego artysty scen kabaretowych Tomasza Jachimka.

Podczas pikniku nie zabraknie dań tradycyjnej kuchni warszawskiej, odbędzie się również festiwal gier podwórkowych. Będzie można wziąć udział w konkursach w gwarze warszawskiej oraz podziwiać kolekcje antykwaryczne.

Zwieńczeniem pikniku będzie potańcówka przy muzyce Warszawskiej Kapeli z Targówka, która rozpocznie się o godz. 20.15, a zakończy o 22.00.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.