Skuter wrócił do właściciela

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Targówka mogą pochwalić się nowym sukcesem. Udało się im odnaleźć skradziony skuter.

Podczas patrolowania podległego rejonu służbowego, funkcjonariuszy zaintrygował pojazd zaparkowany na jednej z otwartych działek przy ul. Ogińskiego. Pod plandeką znajdował się skuter noszący ślady uszkodzenia, jego obudowa była częściowo zdemontowana.

Weryfikacja pojazdów w policyjnej bazie umożliwiła policjantom ustalenie, że skuter został skradziony w pierwszych dniach czerwca br. z niestrzeżonego parkingu. Według szacunków pokrzywdzonej, skuter był wart 1000 zł. Dokonane przez technika kryminalistyki czynności dochodzeniowo-śledcze pozwoliły zwrócić pojazd właścicielowi.

Funkcjonariusze mogą być z siebie zadowoleni. Życzymy im owocnej pracy na każdym etapie postępowania, bez względu na charakter zadań. Liczymy również na to, że będą w stanie oddzielić ziarna od plew i będą mogli z czystym sumieniem powiedzieć, że zawsze robią wszystko, co w ich mocy, by rozwiązać problemy poszkodowanych podatników.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.