Lato w Mieście w Domu Kultury Świt

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Skorzystaj z propozycji Domu Kultury Świt realizującego zajęcia w ramach programu Lato w Mieście. Wakacje w stolicy nie muszą być nudne. Odwiedź Wakacyjną Fabrykę Zabawy.

O wakacyjnej alternatywie odpoczynku w mieście pisaliśmy tu: https://mieszkaniectargowka.pl/index.php/2017/05/26/dobry-i-niedrogi-pomysl-na-wakacje-czyli-lato-w-miescie/. Program Lato w Mieście realizowany w szkołach to bardzo ekonomiczna wersja ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży. Tym razem prezentujemy Wam ofertę nieco droższą, przygotowaną przez Dom Kultury Świt mieszczący się przy ul. Wysockiego 11.

Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie od 16 do 31 sierpnia w godzinach 9.00-15.00. Uczestnikom programu oferowane są również zajęcia świetlicowe w godz. 8.00-9.00 oraz 15.00-16.00.

Jak zapowiadają organizatorzy, w ramach wakacyjnego programu, dzieci będą mogły skorzystać z zajęć w Pracowniach: historycznej, ceramicznej, odkrywcy, Młodego Paleontologa, plastycznej, Młodego Ogrodnika oraz konstruktorskiej. W domu kultury odbędą się również warsztaty kulinarne, seanse filmowe, dzieciaki będą mogły wziąć również udział w eksperymentach z klockami Lego.

To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez zespół Świtu. Koszt całego pakietu, czyli udział we wszystkich zajęciach wynosi 46 zł za dzień. Jeśli dziecko będzie korzystać z oferty przez krótszy okres, wówczas zapłacimy 51 zł za dzień zajęć. Uczęszczanie na zajęcia świetlicowe jest płatne dodatkowo – 10 zł/dziennie. W cenę pakietów wliczony jest dwudaniowy obiad.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Wakacyjnej Fabryki Zabaw przygotowanej w Domu Kultury Świt.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.