Lato w Mieście w Domu Kultury Świt

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Skorzystaj z propozycji Domu Kultury Świt realizującego zajęcia w ramach programu Lato w Mieście. Wakacje w stolicy nie muszą być nudne. Odwiedź Wakacyjną Fabrykę Zabawy.

O wakacyjnej alternatywie odpoczynku w mieście pisaliśmy tu: https://mieszkaniectargowka.pl/index.php/2017/05/26/dobry-i-niedrogi-pomysl-na-wakacje-czyli-lato-w-miescie/. Program Lato w Mieście realizowany w szkołach to bardzo ekonomiczna wersja ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży. Tym razem prezentujemy Wam ofertę nieco droższą, przygotowaną przez Dom Kultury Świt mieszczący się przy ul. Wysockiego 11.

Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie od 16 do 31 sierpnia w godzinach 9.00-15.00. Uczestnikom programu oferowane są również zajęcia świetlicowe w godz. 8.00-9.00 oraz 15.00-16.00.

Jak zapowiadają organizatorzy, w ramach wakacyjnego programu, dzieci będą mogły skorzystać z zajęć w Pracowniach: historycznej, ceramicznej, odkrywcy, Młodego Paleontologa, plastycznej, Młodego Ogrodnika oraz konstruktorskiej. W domu kultury odbędą się również warsztaty kulinarne, seanse filmowe, dzieciaki będą mogły wziąć również udział w eksperymentach z klockami Lego.

To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez zespół Świtu. Koszt całego pakietu, czyli udział we wszystkich zajęciach wynosi 46 zł za dzień. Jeśli dziecko będzie korzystać z oferty przez krótszy okres, wówczas zapłacimy 51 zł za dzień zajęć. Uczęszczanie na zajęcia świetlicowe jest płatne dodatkowo – 10 zł/dziennie. W cenę pakietów wliczony jest dwudaniowy obiad.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Wakacyjnej Fabryki Zabaw przygotowanej w Domu Kultury Świt.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.