„Wincenty 2017” Wyprzedaż garażowa na św. Wincentego. Zgłoszenia przyjmowane tylko do jutra!!!

Na ulicy św. Wincentego odbędzie się wyprzedaż garażowa, w której może wziąć udział każdy, kto chciałby sprzedać lub wymienić niepotrzebne przedmioty. Wystarczy zgłosić chęć udziału organizatorom akcji „Wincenty 2017”, by móc wystawić na sprzedaż to, co niezniszczone zalega na dnie szaf, przepastnych pawlaczy czy kurzy się na półkach.

W ostatnią niedzielę czerwca, czyli już 25 czerwca spotykamy się na ulicy św. Wincentego. O godzinie 16.00, między Kondratowicza a Malborską, rozpocznie się wspólne biesiadowanie. Organizatorzy akcji, czyli lokalna społeczność z zamkniętych osiedli mieszczących się przy ulicy św. Wincentego wraz z grupą TeBeZet oraz Wspólnotą Lokali Niemieszkalnych postanowili ożywić osiedle i pokazać wszystkim, że wspólne inicjatywy łączą i przynoszą wszystkim wiele korzyści.

Podczas pikniku, który odbędzie się wzdłuż pasażu handlowego między główną arterią Bródna (Kondratowicza) a ulicą Malborską odbędzie się wyprzedaż garażowa, w której możecie wziąć udział. Zgodnie z regulaminem wyprzedaży, osoby zainteresowane sprzedażą przedmiotów powinny wysłać maila pod adres wyprzedazgarazowa@onet.pl do dnia 22.06.2017 r. Śpieszcie się, bo termin zgłoszeń upływa jutro! Udział w wyprzedaży jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin dla sprzedających dostępny jest na stronie: https://www.facebook.com/events/224415671387058/permalink/224965357998756/.

Pomysł akcji przypadł do gustu wielu społecznikom, artystom oraz animatorom, którzy w najbliższą niedzielę wezmą udział w pikniku zachęcającym do kultywowania tradycji wspólnoty. Zapraszamy Was zatem na piknik, podczas którego będziecie mieli okazję poznać swoich własnych sąsiadów, posmakować lokalnych specjałów czy też wziąć udział w warsztatach artystycznych. Nie zabraknie animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Będzie nauka gry w baseball oraz nauka gier podwórkowych. Przybywajcie tłumnie z przyjaciółmi, dziećmi i zwierzętami.

Piknik „Wincenty 2017” rozpocznie się o 16.00 i potrwa do godz. 21.00. Bądźcie z nami w ostatnią niedzielę czerwca.

Joanna Karczmarczyk

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “„Wincenty 2017” Wyprzedaż garażowa na św. Wincentego. Zgłoszenia przyjmowane tylko do jutra!!!

  • 8 lipca 2021 o 11:00
    Permalink

    świetny pomysł. Czy może się powtórzyć? Pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.