Dni Targówka w Parku Bródnowskim

Koniec wakacji to czas pożegnań z wysokimi temperaturami oraz urlopowym relaksem. Powoli przygotowujemy się na powrót szkoły, kompletujemy wyprawki i ustalamy harmonogram odwożenia potomstwa do przybytków edukacyjno-wychowawczych. Jest jednak coś, co może choć trochę przywrócić nam wakacyjny luz, zanim sami wpadniemy w wir obowiązków zawodowych. Dni Targówka w Parku Bródnowskim to doskonała okazja do pożegnania wakacji.

Już w najbliższy weekend zapraszamy Was z całymi rodzinami do Parku Bródnowskiego. W dniach 2-3 września na terenie naszego dzielnicowego zieleńca odbędzie się impreza zorganizowana przez Przewodniczącego Rady Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – Krzysztofa Miszewskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – Sławomira Antonika. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji.

Impreza Dni Targówka rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w grach i zabawach sportowych. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, slalomy, tory przeszkód oraz liczne animacje. Jak zapewniają pomysłodawcy, uczestnicy imprezy będą mieli okazję obejrzeć liczne pokazy sportowe oraz wziąć udział m. in. w warsztatach bębniarskich oraz kursie tanga. W programie zapowiedziano występy zespołów: Podoba mi się, Kwartyrnik, Pan i Pani Drums, gwiazdą wieczoru będzie zespół: Future Folk. Podczas Dni Targówka odbędzie się również koncert muzyki filmowej w wykonaniu solistów oraz Orkiestry Kameralnej im. Józefa Elsnera.

Serdecznie zapraszamy.

Joanna Karczmarczyk

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.