Kampania społeczna: Z bajką przez pokolenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie promocyjne podsumowujące wydanie antologii bajek pt.: Z bajką przez pokolenia. Projekt funduszu animacji kultury pod tym samym tytułem realizowany był od kwietnia do września bieżącego roku.

Był on przeznaczony dla dorosłych mieszkańców Targówka, którzy zechcieli napisać bajkę jak również  tych osób które miały chęć wykonać ilustracje do konkretnej bajki. Dzięki naszym lokalnym twórcom powstała książka zawierająca 190 stron w której zamieszczono 27 bajek. Efektem końcowym projektu jest powyższe spotkanie,  które odbędzie się w NASZYM KLUBIE przy ul. Zamiejskiej 1, 25 września o godz. 17.00. Drugie spotkanie z tego cyklu będzie miało miejsce

w Bibliotece Dziecięcej przy ul. Kuflewskiej 6 dnia 26.09 o godz. 11.00.

Plakat projekt Spotkania 1 - Kampania społeczna: Z bajką przez pokolenia - targówek, RSM Praga, pokolenia, Nasz Klub, dzieci, bajki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.