Zróbmy sobie kabarecik – nabór do grupy kabaretowej

Rusza nabór do kabaretu działającego na Targówku w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Targówek. Czujesz, że publiczne występy to twój żywioł? Masz energię sceniczną? Jeśli pociągają Cię artystyczne projekty i masz poczucie humoru, dołącz do grupy kabaretowej.

Miłośnicy teatralno-kabaretowych uniesień, śpieszcie się! Już dziś o godzinie 19.30 w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 rusza nabór do zespołu kabaretowego, prowadzonego przez Lidię Sycz, która od 11 lat kieruje Teatrem Wariacja.

Zespół zapaleńców z grupy Zatarg to pomysłodawcy i inicjatorzy tego kabaretowego przedsięwzięcia. Wraz z Lidią Sycz zapraszają wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć umiejętności aktorskie. A będzie to możliwe, dzięki doświadczeniu Pani Lidii, która znana jest z tworzenia przedstawień dla dzieci oraz dorosłych.

Trening aktorski pod okiem autorki wielu spektakli (m.in. na podstawie tekstów Hemara, Tuwima czy Gałczyńskiego) to sposób na zmierzenie się z choreografią, emisją głosu, to okazja do szlifowania warsztatu, ale również integracja społeczna.

„(…) Otwarta formuła, wstęp wolny na wszystkie organizowane wydarzenia oraz brak opłat za udział w próbach z instruktorem teatralnym to działania ukierunkowane na włączenie w projekt jak największej liczby osób.”– tak o projekcie mówią organizatorzy.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Pierwsze spotkanie już dziś: godz. 19.30, Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie w Domu Kultury Zacisze oraz na Facebooku.

JK

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.