Zróbmy sobie kabarecik – nabór do grupy kabaretowej

Rusza nabór do kabaretu działającego na Targówku w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Targówek. Czujesz, że publiczne występy to twój żywioł? Masz energię sceniczną? Jeśli pociągają Cię artystyczne projekty i masz poczucie humoru, dołącz do grupy kabaretowej.

Miłośnicy teatralno-kabaretowych uniesień, śpieszcie się! Już dziś o godzinie 19.30 w Domu Kultury Zacisze przy ul. Blokowej 1 rusza nabór do zespołu kabaretowego, prowadzonego przez Lidię Sycz, która od 11 lat kieruje Teatrem Wariacja.

Zespół zapaleńców z grupy Zatarg to pomysłodawcy i inicjatorzy tego kabaretowego przedsięwzięcia. Wraz z Lidią Sycz zapraszają wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć umiejętności aktorskie. A będzie to możliwe, dzięki doświadczeniu Pani Lidii, która znana jest z tworzenia przedstawień dla dzieci oraz dorosłych.

Trening aktorski pod okiem autorki wielu spektakli (m.in. na podstawie tekstów Hemara, Tuwima czy Gałczyńskiego) to sposób na zmierzenie się z choreografią, emisją głosu, to okazja do szlifowania warsztatu, ale również integracja społeczna.

„(…) Otwarta formuła, wstęp wolny na wszystkie organizowane wydarzenia oraz brak opłat za udział w próbach z instruktorem teatralnym to działania ukierunkowane na włączenie w projekt jak największej liczby osób.”– tak o projekcie mówią organizatorzy.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Pierwsze spotkanie już dziś: godz. 19.30, Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie w Domu Kultury Zacisze oraz na Facebooku.

JK

 

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.