Targi Pracy na Targówku. Przyjdź, może się okazać, że chcesz zmienić pracę

Twoja praca Cię nie satysfakcjonuje? Masz świadomość, że za długo pracujesz w jednym miejscu i blokujesz swój dalszy rozwój? A może dopiero szukasz pracy i chciałbyś poznać aktualne oferty? Każdy powód jest dobry, by odwiedzić odbywające się po raz dziesiąty Targi Pracy na Targówku.

To już dziesiąta edycja Targów Pracy. W tym roku wydarzenie zorganizowane zostanie 21 listopada w godzinach 10.00 – 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20.

Targi Pracy to wydarzenie dedykowane przede wszystkim mieszkańcom naszej Dzielnicy. Jak informuje Burmistrz Dzielnicy Sławomir Antonik, w ciągu ostatnich dziesięciu lat w targach wzięło udział łącznie blisko 350 wystawców. Stoiska pracodawców m.in. z branży handlowej, usługowej, gastronomicznej, finansowej i ubezpieczeniowej oraz osób pośredniczących przyciągnęły dotychczas ponad 10 tys. osób.

Czego możecie się spodziewać na zbliżających się Targach Pracy?

Macie gwarancję, że czekać na Was będą tylko aktualne oferty pracy. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertami przedstawianymi przez Urząd Pracy m.st. Warszawy, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Zespół Aktywności Zawodowej i Społecznej OPS, a także portal internetowy praca.pl.

Ponadto w tym roku mieszkańcy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą pomocy prawnej. Organizatorzy zadbają również o zaprezentowanie oferty szkoleniowej, wsparcie z zakresu promocji przedsiębiorczości oraz skuteczności poruszania się po rynku pracy. Każdy uczestnik Targów otrzyma bezpłatny katalog zawierający informacje o wystawcach wraz z ofertami pracy.

Interesującą ofertę przedstawi pracodawcom oraz poszukującym pracy Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa. W trakcie targów będziecie mieli okazję m.in. zdobyć informacje na temat możliwości finansowania działalności gospodarczej z funduszy europejskich.

A jeśli jesteście zainteresowani założeniem własnej działalności gospodarczej, będziecie mieli szansę zasięgnąć porad bezpośrednio od przedstawicieli Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Dzielnicy, Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Warsztaty dla poszukujących pracy

Osoby, które pragną znaleźć pracę, będą miały okazję wziąć udział w warsztatach z zakresu autoprezentacji oraz wzmacniania swojego wizerunku na rynku pracy. W trakcie trwania targów, warsztaty odbywać się będą w sali 321 Urzędu Dzielnicy Targówek.

O godzinie 10.00 zapraszamy na szkolenie zatytułowane „Mocne strony w karierze”, które poprowadzi Izabela Antosiewicz – Trener Mocnych Stron™ w TLnC.

Zakres szkolenia:

  • Czym tak naprawdę są talenty i w jaki sposób przejawiają się w życiu i pracy?
  • Dlaczego robienie rzeczy wbrew swoim naturalnym predyspozycjom jest wręcz syzyfową pracą?
  • W jaki sposób rozpoznać swoje Mocne Strony?
  • Najnowsze wyniki badań Instytutu GALLUPA, dotyczące współczesnego rynku pracy i zaangażowania pracowników

Drugie szkolenie odbędzie się o godzinie 12.00. „Świadoma autoprezentacja podczas rozmowy rekrutacyjnej” to warsztat, który poprowadzi Monika W. Perdjon – aktorka, DramaCoach, trener skutecznej autoprezentacji.

Zakres szkolenia:

  • Zanim Cię zaproszą – czyli dobre CV
  • Poznaj swoje mocne strony – poczujesz się pewniej
  • S.O.S – redukcja objawów stresu
  • Komunikacja werbalna i niewerbalna
  • Symulacja rozmowy z użyciem gry rozwojowej „Rekruterzy”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na szkolenia obowiązują zapisy poprzez formularz, telefonicznie lub poprzez e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcamy do przybycia na tegoroczne Targi Pracy.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.