„Mikołajki w spódnicy” – wyjątkowy projekt dla kobiet i dzieci

Mikołajki kojarzą się większości z nas z obdarowywaniem najmłodszych. Dziecięca radość z małych upominków to niemalże zapowiedź zbliżających się Świąt. Prezenty lubią jednak nie tylko dzieci. I właśnie dlatego już po raz piąty zrealizowany zostanie projekt „Mikołajki w spódnicy”, dedykowany nie tylko dzieciom, ale również mamom, babciom oraz wszystkim kobietom, które opiekują się najmłodszymi pociechami.

To już piąta edycja „Mikołajek w spódnicy” – akcji, których organizatorkami są pomysłodawczynie projektu „Targówek w spódnicy”, aktywizującego, wspierającego oraz integrującego środowisko kobiet z naszej dzielnicy. Tym razem Katarzyna Górska-Manczenko, Joanna Mroczek oraz Iwona Wujastyk zapraszają wszystkie Panie wraz z dziećmi powyżej 5 r.ż. do wspólnego spędzenia czasu.

Już w najbliższą sobotę 9 grudnia w Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11 goście „Mikołajek w spódnicy” będą mogli wziąć udział m.in. w warsztacie tańca, szkoleniu z rozwoju osobistego oraz w corocznej, cieszącej się dużym powodzeniem loterii z nagrodami.

Mini szkolenie z zakresu rozwoju osobistego zatytułowane „Z prądem, czy pod prąd? O tym co mamy w sobie i na sobie” poprowadzą wyjątkowe i pełne pasji kobiety: Agnieszka Mikołajewska, stylistka AM Stylistka i Agata Kaczmarek, twórczyni metody MNO – My New Ocean.

Nie zabraknie również zabawy przy muzyce. Jak zapewniają organizatorki, brak słońca będziemy mogli zastąpić w tym dniu taneczną dawką ruchu, podczas zajęć przygotowanych przez instruktorki Studia Tańca Wolf. „Tańczyć każdy może – odkryj w sobie królową parkietu”, czyli warsztaty tańca dla kobiet, będą okazją, by poczuć swoją wyjątkową energię.

Zgodnie z tradycją corocznych „Mikołajek w spódnicy” odbędzie się loteria z wyjątkowymi nagrodami. Do wygrania będą pakiety dietetyczne, przygotowane przez Centrum Zdrowia Medita, karty rabatowe do Klockowni – Centrum Edukacji i Zabawy, ręcznie robione bransoletki od Art. Magazyn oraz Krystyny Tomkowicz, vouchery na zajęcia taneczne do Studia Tańca WOLF, vouchery do Papi Kids – Organizatora Imprez dla Dzieci oraz vouchery do salonu Obsesja, zajmującego się profesjonalnym doborem bielizny.

Bogaty program imprezy zapewnia również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Przede wszystkim nie może zabraknąć w tym dniu prezentów, przygotowanych przez Dom Development. S.A., dlatego dzieci odwiedzi Święty Mikołaj. Dzieci obejrzą również seans „Emotki. Film”, czyli historię przygód emotikonek, znaków wyrażających emocje w wirtualnym świecie. Dodatkowo świąteczne animacje zapewnią milusińskim PAPI Sklepik Urodzinowy i Art-Magazyn.

Na zakończenie Mikołajek, dzięki Leroy Merlin Polska, uczestnicy zawieszą na choince przed Domem Kultury ręcznie wykonane bombki. Ten świąteczny akcent będzie zrealizowany w ramach stołecznej akcji Podwórkowa Gwiazdka, której celem jest sąsiedzka integracja.

W związku z tym, że rejestracja uczestników na Mikołajki dobiegła końca, mamy dla Was wyjątkową niespodziankę, przygotowaną specjalnie z myślą o Czytelnikach „Mieszkańca Targówka”. Dwie Panie, które jako pierwsze napiszą na naszym Facebooku, pod postem dotyczącym „Mikołajek w spódnicy” hasło: Mikołaj, otrzymają zaproszenie na wydarzenie dla siebie i dwójki dzieci powyżej 5 r.ż.

Na zgłoszenia czekamy dziś do godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy do zabawy!!!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.