„Mikołajki w spódnicy” – wyjątkowy projekt dla kobiet i dzieci

Mikołajki kojarzą się większości z nas z obdarowywaniem najmłodszych. Dziecięca radość z małych upominków to niemalże zapowiedź zbliżających się Świąt. Prezenty lubią jednak nie tylko dzieci. I właśnie dlatego już po raz piąty zrealizowany zostanie projekt „Mikołajki w spódnicy”, dedykowany nie tylko dzieciom, ale również mamom, babciom oraz wszystkim kobietom, które opiekują się najmłodszymi pociechami.

To już piąta edycja „Mikołajek w spódnicy” – akcji, których organizatorkami są pomysłodawczynie projektu „Targówek w spódnicy”, aktywizującego, wspierającego oraz integrującego środowisko kobiet z naszej dzielnicy. Tym razem Katarzyna Górska-Manczenko, Joanna Mroczek oraz Iwona Wujastyk zapraszają wszystkie Panie wraz z dziećmi powyżej 5 r.ż. do wspólnego spędzenia czasu.

Już w najbliższą sobotę 9 grudnia w Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11 goście „Mikołajek w spódnicy” będą mogli wziąć udział m.in. w warsztacie tańca, szkoleniu z rozwoju osobistego oraz w corocznej, cieszącej się dużym powodzeniem loterii z nagrodami.

Mini szkolenie z zakresu rozwoju osobistego zatytułowane „Z prądem, czy pod prąd? O tym co mamy w sobie i na sobie” poprowadzą wyjątkowe i pełne pasji kobiety: Agnieszka Mikołajewska, stylistka AM Stylistka i Agata Kaczmarek, twórczyni metody MNO – My New Ocean.

Nie zabraknie również zabawy przy muzyce. Jak zapewniają organizatorki, brak słońca będziemy mogli zastąpić w tym dniu taneczną dawką ruchu, podczas zajęć przygotowanych przez instruktorki Studia Tańca Wolf. „Tańczyć każdy może – odkryj w sobie królową parkietu”, czyli warsztaty tańca dla kobiet, będą okazją, by poczuć swoją wyjątkową energię.

Zgodnie z tradycją corocznych „Mikołajek w spódnicy” odbędzie się loteria z wyjątkowymi nagrodami. Do wygrania będą pakiety dietetyczne, przygotowane przez Centrum Zdrowia Medita, karty rabatowe do Klockowni – Centrum Edukacji i Zabawy, ręcznie robione bransoletki od Art. Magazyn oraz Krystyny Tomkowicz, vouchery na zajęcia taneczne do Studia Tańca WOLF, vouchery do Papi Kids – Organizatora Imprez dla Dzieci oraz vouchery do salonu Obsesja, zajmującego się profesjonalnym doborem bielizny.

Bogaty program imprezy zapewnia również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Przede wszystkim nie może zabraknąć w tym dniu prezentów, przygotowanych przez Dom Development. S.A., dlatego dzieci odwiedzi Święty Mikołaj. Dzieci obejrzą również seans „Emotki. Film”, czyli historię przygód emotikonek, znaków wyrażających emocje w wirtualnym świecie. Dodatkowo świąteczne animacje zapewnią milusińskim PAPI Sklepik Urodzinowy i Art-Magazyn.

Na zakończenie Mikołajek, dzięki Leroy Merlin Polska, uczestnicy zawieszą na choince przed Domem Kultury ręcznie wykonane bombki. Ten świąteczny akcent będzie zrealizowany w ramach stołecznej akcji Podwórkowa Gwiazdka, której celem jest sąsiedzka integracja.

W związku z tym, że rejestracja uczestników na Mikołajki dobiegła końca, mamy dla Was wyjątkową niespodziankę, przygotowaną specjalnie z myślą o Czytelnikach „Mieszkańca Targówka”. Dwie Panie, które jako pierwsze napiszą na naszym Facebooku, pod postem dotyczącym „Mikołajek w spódnicy” hasło: Mikołaj, otrzymają zaproszenie na wydarzenie dla siebie i dwójki dzieci powyżej 5 r.ż.

Na zgłoszenia czekamy dziś do godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy do zabawy!!!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.