Wyścig w kolarstwie przełajowym w Lesie Bródnowskim. Mała Liga Cyclocross w akcji

Zapowiada się niedziela pełna błota. W Lesie Bródnowskim odbędzie się wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Mała Liga Cyclocross gwarantuje prawdziwe emocje.

Już 10 grudnia 2017 o godz. 09.00 zapraszamy do Lasu Bródnowskiego na wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Burmistrza Dzielnicy. Rajd organizowany jest przez Małą Ligę Cyclocross, która podobne przedsięwzięcia z wielkim sukcesem przeprowadza już od dwóch lat.

Mała Liga Cyclocross to stowarzyszenie założone w 2016 roku. Jak sami o sobie piszą, są stowarzyszeniem założonym „[…] z miłości do kolarstwa i dążenia do integracji społeczności lokalnych – nie tylko kolarskich.”

I tak, dzięki nim mamy okazję przeżywać prawdziwe sportowe emocje podczas organizowanych na najwyższym poziomie zawodach. Zdrowy styl życia, wspólne spędzanie czasu oraz aktywność fizyczna to hasła, które zdają się przyświecać założycielom Małej Ligi Cyclocross.

Wszystkie imprezy organizowane przez Stowarzyszenie mają charakter otwarty dla wielu grup wiekowych. Są skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych kolarzy.

Jeśli lubisz jazdę na rowerze i masz ochotę na zdrową rywalizację, to serdecznie zapraszamy do Lasu Bródnowskiego w najbliższą niedzielę, 10 grudnia o godzinie 9.00. Wejście na teren imprezy będzie od ul. Głębockiej (okolice skrzyżowania z ul. Malborską). Trasa poprowadzona zostanie po ścieżkach Lasu Bródnowskiego, ale w tej ciekawej architekturze naturalnej znajdą się również przeszkody przygotowane przez Małą Ligę Cyclocross.  

Poniżej przedstawiamy harmonogram zawodów.

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – start dzieci z poza szkółek kolarskich w kategoriach Kids (czas trwania wyścigu ok. 20 min.)

10:00 – start dzieci ze szkółek kolarskich w kategoriach Żak (czas trwania wyścigu ok. 20 min.)

10:20 – dekoracja kategorii Kids i Żak

10:30 – start młodzieży z poza szkółek kolarskich i bez licencji w kategoriach Młodzież (czas trwania wyścigu ok. 30 min.)

11:10 – start młodzieży ze szkółek kolarskich i z licencją w kategoriach Młodzik i Junior młodszy (czas trwania wyścigu ok. 30 min.)

11:50 – dekoracja kategorii Młodzież, Młodzik, Junior młodszy

12:00 – start zawodników bez licencji w kategoriach Ladies I, Ladies II, Amator I, Amator II, Amator III (czas trwania wyścigu ok. 50 min.)

13:00 – start zawodników z licencją w kategoriach Juniorka, Elita kobiet, Masters II, Masters III, Masters IV (czas trwania wyścigu ok. 50 min.)

14:00 – start zawodników z licencją w kategoriach Junior, Elita mężczyzn, Masters I, (czas trwania wyścigu ok. 50 min.)

15:00 – dekoracja zwycięzców wyścigów z godzin: 12:00, 13:00, 14:00.

Na zawody można zapisać się on-line za pomocą formularza dostępnego na stronie Małej Ligi Cyclocross. Tam również zapoznacie się ze szczegółowym regulaminem wyścigu.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w rajdzie oraz kibicowania kolarzom.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.