Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany

Komisje Dialogu Społecznego to gremia inicjatywno-doradcze. Tworzą je zainteresowane organizacje pozarządowe oraz m.st. Warszawa. Z racji tego, że do ich zadań należy m.in. konsultowanie i współtworzenie dokumentów i projektów aktów prawnych wydawanych przez władze Miasta w zakresie działalności danej komisji czy określanie potrzeb społecznych, są one podstawowym partnerem w wypracowywaniu rozwiązań w poszczególnych dziedzinach zadań publicznych należących do m.st. Warszawy.

Już w przyszłym tygodniu, 14 grudnia, odbędzie się ciekawy warsztat realizowany przez Stowarzyszenie BORIS. Szkolenie zatytułowane „Nadchodzą zmiany dla KDS-ów” dedykowane jest przez Federację MAZOWIA przedstawicielkom oraz przedstawicielom warszawskich komisji dialogu społecznego (branżowych i dzielnicowych) i wstęp na nie jest bezpłatny. 

scwo dol 300x81 - Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany - warsztat, szkolenie, Komisje Dialogu Społecznego

Warsztat będzie dotyczył zmian w pracach komisji dialogu społecznego przewidzianych w Programie Współpracy na 2018 rok.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas warsztatu powstanie przestrzeń do wymiany doświadczeń i rozmowy o sposobach wdrażania nowych rozwiązań oraz mierzenia się z wyzwaniami, z jakimi się one wiążą.

W trakcie warsztaty dowiesz się:

– jakie są nowe obowiązki komisji i jak się z nich wywiązać;

– jakie nowe możliwości daje Program Współpracy na 2018 rok;

– jakie są zalety dwuletniej pracy prezydium kds;

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 14 grudnia, w siedzibie Federacji Mazowia, mieszczącej się przy ul. Kredytowej 6/22. Niestety miejsce nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa do godziny 20.15.

Dodatkowych informacji o warsztacie udzielają prowadzące spotkanie:

Anna Czyżewska – a.czyzewska@mazowia.org.pl, 609 597 005

Justyna Dubanik – j.dubanik@mazowia.org.pl, 508 123 686.

Jedną komisję może reprezentować kilka osób. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

scwo 300x52 - Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany - warsztat, szkolenie, Komisje Dialogu Społecznego

Wydarzenie organizowane jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy i jest bezpłatne dla uczestników.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.