Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany

Komisje Dialogu Społecznego to gremia inicjatywno-doradcze. Tworzą je zainteresowane organizacje pozarządowe oraz m.st. Warszawa. Z racji tego, że do ich zadań należy m.in. konsultowanie i współtworzenie dokumentów i projektów aktów prawnych wydawanych przez władze Miasta w zakresie działalności danej komisji czy określanie potrzeb społecznych, są one podstawowym partnerem w wypracowywaniu rozwiązań w poszczególnych dziedzinach zadań publicznych należących do m.st. Warszawy.

Już w przyszłym tygodniu, 14 grudnia, odbędzie się ciekawy warsztat realizowany przez Stowarzyszenie BORIS. Szkolenie zatytułowane „Nadchodzą zmiany dla KDS-ów” dedykowane jest przez Federację MAZOWIA przedstawicielkom oraz przedstawicielom warszawskich komisji dialogu społecznego (branżowych i dzielnicowych) i wstęp na nie jest bezpłatny. 

scwo dol 300x81 - Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany - warsztat, szkolenie, Komisje Dialogu Społecznego

Warsztat będzie dotyczył zmian w pracach komisji dialogu społecznego przewidzianych w Programie Współpracy na 2018 rok.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas warsztatu powstanie przestrzeń do wymiany doświadczeń i rozmowy o sposobach wdrażania nowych rozwiązań oraz mierzenia się z wyzwaniami, z jakimi się one wiążą.

W trakcie warsztaty dowiesz się:

– jakie są nowe obowiązki komisji i jak się z nich wywiązać;

– jakie nowe możliwości daje Program Współpracy na 2018 rok;

– jakie są zalety dwuletniej pracy prezydium kds;

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 14 grudnia, w siedzibie Federacji Mazowia, mieszczącej się przy ul. Kredytowej 6/22. Niestety miejsce nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa do godziny 20.15.

Dodatkowych informacji o warsztacie udzielają prowadzące spotkanie:

Anna Czyżewska – a.czyzewska@mazowia.org.pl, 609 597 005

Justyna Dubanik – j.dubanik@mazowia.org.pl, 508 123 686.

Jedną komisję może reprezentować kilka osób. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

scwo 300x52 - Komisje Dialogu Społecznego – nadchodzą zmiany - warsztat, szkolenie, Komisje Dialogu Społecznego

Wydarzenie organizowane jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy i jest bezpłatne dla uczestników.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.