Próba włamania do piwnicy. Sprawcy poszukiwani

Trwają czynności w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem do pomieszczeń piwnicznych w bloku przy ul. Św. Wincentego 83. Policja poszukuje dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za podjęte działania.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego na Targówku poszukują dwóch mężczyzn, którzy dnia 24 stycznia br. usiłowali dokonać włamania do piwnic w budynku przy ul. Św. Wincentego 83. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, których wizerunek został utrwalony na kamerach monitoringu.

Usiłujący dokonać przestępstwa sprawcy to mężczyźni w wieku 20-25 lat, wzrostu około 170-180 cm. Pierwszy z nich ubrany był w kurtkę w kolorze granatowym, niebieskie, jeansowe spodnie oraz buty sportowe koloru czarnego, na głowie miał niebieską czapkę.

Drugi poszukiwany mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, buty sportowe w kolorze czarnym z białą podeszwą i białymi sznurówkami, na głowie miał czapkę z nausznikami.

włamanie2 300x196 - Próba włamania do piwnicy. Sprawcy poszukiwani - włamanie, Wincentego 83, policja, piwnica, KSP, kradzież

Fot. KSP

włamanie 300x171 - Próba włamania do piwnicy. Sprawcy poszukiwani - włamanie, Wincentego 83, policja, piwnica, KSP, kradzież

Fot. KSP

„Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości opisanych mężczyzn lub znać miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5 w Warszawie lub pod numerem telefonu 509-949-633, powołując się na numer sprawy KPD-II-677/18.

Informacje można przekazać w formie elektronicznej, pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.”

Fot. http://pragapn.policja.waw.pl

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Próba włamania do piwnicy. Sprawcy poszukiwani

  • 10 marca 2018 o 23:58
    Permalink

    Coraz więcej takich sytuacji u nas w dzielnicy… kiedy to się skończy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.