Co z tym parkiem? Podsumowanie konsultacji w sprawie Parku Bródnowskiego

Głośna sprawa zmian w Parku Bródnowskim doczekała się protestów i akcji społecznych, bojkotujących część pomysłów władz. Teraz zbliża się moment, gdy poznamy efekt tychże działań, bo urzędnicy zapraszają nas na podsumowanie konsultacji dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim. Czy nowa koncepcja spotka się z przychylnością mieszkańców?

Jeśli macie już plany na jutrzejsze przedpołudnie, to być może zweryfikujecie je ze względu na zaproszenie do Urzędu Dzielnicy Targówek. O godzinie 11.00 rozpocznie się przy ul. Kondratowicza 20 spotkanie, podczas którego będziecie mogli „spojrzeć” na nowy plan zagospodarowania Parku Bródnowskiego.

W komunikacie na stronie Urzędu przedstawiciele władz Targówka podkreślają, że dyskusje wokół zieleńca były dla nich ważne i dziękują za dotychczasowy udział w spotkaniach, konsultacjach mailowych oraz wyrażaniu opinii na portalach internetowych. Sobota w urzędzie będzie okazją do zweryfikowania, na ile istotne były sugestie mieszkańców.

Zgodnie z zapewnieniami nowy pomysł na Park Bródnowski jest dużo bardziej skonfrontowany z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców, będziecie mogli się o tym przekonać w dyskusji z obecnymi na spotkaniu architektami i urzędnikami. Nie zwlekajcie. Urzędnicy zapraszają do przyjścia z dziećmi, dla których w czasie spotkania odbywać się będą animacje.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.