Co z tym parkiem? Podsumowanie konsultacji w sprawie Parku Bródnowskiego

Głośna sprawa zmian w Parku Bródnowskim doczekała się protestów i akcji społecznych, bojkotujących część pomysłów władz. Teraz zbliża się moment, gdy poznamy efekt tychże działań, bo urzędnicy zapraszają nas na podsumowanie konsultacji dotyczących proponowanych zmian w Parku Bródnowskim. Czy nowa koncepcja spotka się z przychylnością mieszkańców?

Jeśli macie już plany na jutrzejsze przedpołudnie, to być może zweryfikujecie je ze względu na zaproszenie do Urzędu Dzielnicy Targówek. O godzinie 11.00 rozpocznie się przy ul. Kondratowicza 20 spotkanie, podczas którego będziecie mogli „spojrzeć” na nowy plan zagospodarowania Parku Bródnowskiego.

W komunikacie na stronie Urzędu przedstawiciele władz Targówka podkreślają, że dyskusje wokół zieleńca były dla nich ważne i dziękują za dotychczasowy udział w spotkaniach, konsultacjach mailowych oraz wyrażaniu opinii na portalach internetowych. Sobota w urzędzie będzie okazją do zweryfikowania, na ile istotne były sugestie mieszkańców.

Zgodnie z zapewnieniami nowy pomysł na Park Bródnowski jest dużo bardziej skonfrontowany z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców, będziecie mogli się o tym przekonać w dyskusji z obecnymi na spotkaniu architektami i urzędnikami. Nie zwlekajcie. Urzędnicy zapraszają do przyjścia z dziećmi, dla których w czasie spotkania odbywać się będą animacje.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.