Aktywni na Targówku, czyli rozpoczynamy sezon biegowy

Chciałbyś poprawić swoją kondycję fizyczną? Masz ochotę rozpocząć przygodę z bieganiem, ale brakuje Ci determinacji? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od dziś możesz rozpocząć treningi pod okiem profesjonalnego instruktora, który udowodni Ci, że prawidłowy oddech oraz odpowiednia postawa ciała to połowa sukcesu, by polubić ten rodzaj aktywności. „Aktywni na Targówku” łączcie się!

Już dziś o godzinie 19.00 oraz o godzinie 20.00 rozpoczynają się grupowe treningi biegowe w ramach inicjatywy „Aktywni na Targówku”. Urząd Dzielnicy Targówek realizuje ów projekt za sprawą Budżetu Partycypacyjnego, do którego zgłoszony został pomysł Marty Sikorskiej. Pomysłodawczyni zachęca wszystkich do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. My również przyłączamy się do tego zaproszenia, bo wiemy, jak ważne jest dbanie o własne ciało.

Jeśli zawsze chciałeś zacząć biegać, ale brakowało Ci towarzystwa lub obawiałeś się braku kondycji, to teraz masz szansę rozpocząć swoją sportową przygodę w bezpiecznych okolicznościach z ludźmi, którzy tak, jak Ty zaczynają sezonowe biegi.

aktywni na Targówku 213x300 - Aktywni na Targówku, czyli rozpoczynamy sezon biegowy - bieganie, Aktywni na Targówku

Fot. Urząd Dzielnicy Targówek

Zajęcia rozpoczynają się dziś 1 marca i potrwają do 18 grudnia 2018 roku. Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek, i prowadzone będą w dwóch grupach w godzinach: 19.00 oraz 20.00. Zbiórka na boisku przy ul. Remiszewskiej.

Udział w treningach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.