Czy przejazd kolejowy PKP przy ul. Bukowieckiej powinien być zamknięty?

W dniu dzisiejszym (27.04.18) odbyło się spotkanie przy ul. Bukowieckiej dotyczące zamknięcia przejazdu kolejowego. Na spotkanie stawili się przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Targówek, przedstawiciele PKP, mieszkańcy Zacisza oraz Targówka Fabrycznego a także liczne media.

Z informacji jakie udało się nam uzyskać przejazd kolejowy ma być zamknięty ze względu na skargi jednego z mieszkańców naszej dzielnicy. Na przeciw jednemu mieszkańcowi wyszła dobrze zorganizowana grupa mieszkańców Osiedla Wilno, która w ciągu kilku  dni zebrała blisko 500 podpisów, które mają świadczyć za zachowaniem tego przejazdu. Jak twierdzą mieszkańcy przejazd kolejowy przy ul. Bukowieckiej jest bardzo potrzebny ze względu na szybszy dojazd do pracy, łatwość komunikacji ze szkołami i przedszkolami a także nie można pominąć aspektu bezpieczeństwa. Mieszkańcy zwrócili uwagę, że jest to najbliższy przejazd kolejowy, którym na wypadek pożaru może dostać się w okolice Bukowieckiej straż pożarna.

Zarząd Dzielnicy Targówek wraz z mieszkańcami wynegocjowali wspólne podpisanie protokołu z dzisiejszego spotkania, Pan Wiceburmistrz Gadecki zebrał podpisy od mieszkańców. Treść protokołu została ustalona przez Zarząd i przedstawicieli PKP w siedzibie Urzędu Dzielnicy Targówek. PKP ma się odnieść w ciągu 30 dni  do ustaleń zawartych w protokole.

Zapraszamy do obejrzenia  wywiadu oraz relacji jakie nakręciliśmy podczas dzisiejszego spotkania.

Redakcja

 

Bernard Jankowski

Redaktor Naczelny Mieszkańca Targówka

12 thoughts on “Czy przejazd kolejowy PKP przy ul. Bukowieckiej powinien być zamknięty?

  • 27 kwietnia 2018 at 14:04
    Permalink

    Nie likwidujcie przejazdu!!!

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 14:05
    Permalink

    PKP kto tam pracuje?? myslicie czasem?

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 14:11
    Permalink

    Co to za pomysł budujmy przejazdy a nie likwidujmy przejazdy. Komuś się coś pomyliło

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 14:14
    Permalink

    Codziennie marnujemu czas i pieniądze stojąc w korkach, żeby omijać tory, które „pocieły” Warszawę. Tu kolejny pomysł na jeszcze większe objazdy 🙁

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 15:23
    Permalink

    i Bardzo dobrze. TEn przejazd jest niebezpieczny. A słoiki dupa cicho.

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 15:26
    Permalink

    @zaciszanin wyszło z Ciebie niestety straszne chamstwo 🙁 Najlepiej oddzielny sie od siebie murami i wtedy będzie najlepiej…

    Reply
  • 27 kwietnia 2018 at 20:34
    Permalink

    Ludzie! Nie ma sensu odpowiadanie na komentarze i wdawanie się w dyskusję z jednej prostej przyczyny. Po rozprawieniu się z chamem obie strony „dyskusji” będą śmierdziały gównem. Te „zaciszaki” i działkowcy po drugiej stronie torów to zwyczajne intelektualne niedojdy i farbowane chamy, takie „rodowite”, hehe. Szkoda na to czasu. A wy prostaki mentalne biadolcie i ujadajcie dalej, bo prawda jest taka że tylko na tyle was stać 🙂 Wasz ból dupy sprawia niesamowicie dużo radości 🙂 Nawet jak zamkną ten przejazd to i tak będę specjalnie jeździł piłować wam pod oknami moim nowym BMW biedaki 🙂

    Reply
  • 28 kwietnia 2018 at 00:02
    Permalink

    Tak, niektórzy urodzeni w Warszawie maja jakąś nieopisaną wyższość względem osób przyjezdnych… Dziwne to dla mnie 🙁

    Reply
  • 28 kwietnia 2018 at 00:23
    Permalink

    zostawcie przejazd w spokoju!!!!

    Reply
  • 6 maja 2018 at 11:27
    Permalink

    Przejazd powinien łączyć mieszkańców a nie ich dzielić. Niech go nie likwidują.

    Reply
  • 6 maja 2018 at 12:56
    Permalink

    Ciekawe jak sprawa się skończyła? udało się zachować ten przejazd?????

    Reply
    • 9 maja 2018 at 15:43
      Permalink

      Razem ze szwagrem planujemy sabotaż przejazdu. Niech przestanie on dręczyć Zaciszan!

      Reply