Sąsiedzkie grillowanie SM BRÓDNO

W dniu wczorajszym na sąsiedzkim grillu w Parku Bródnowskim spotkali się mieszkańcy zamieszkujący lokale ”będące w zasobach” Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”. Podczas spotkania mieszkańcy rozmawiali na temat zbliżającego się Walnego Zgromadzenia Członków SM Bródno.

Naszym czytelnikom przypominamy, że Walne Zgromadzenie SM Bródno organizowane jest na terenie Wyższej Szkoły Menadżerskiej przy ul. Kawęczyńskiej 36 i odbędzie się w dniach 4 -7 czerwca 2018:

04.06.2018 – Osiedle „Wysockiego”

05.06.2018 – Osiedle „Kondratowicza”

06.06.2018 – Osiedle „Podgrodzie”

07.06.2018 – Osiedle „ Toruńska”

Rozpoczęcie Walnego przewidziane jest na godzinę 17.00 ( każdego dnia ), zakończenie natomiast na godzinę 21.00. Mieszkańcy jednak przewidują, że tegoroczne spotkanie może się nieco wydłużyć. Powodem może być blisko 40 uchwał, które mieszkańcy złożyli pod głosowanie na Walnym Zgromadzeniu SM Bródno. Większość uchwał dotyczy odwołania członków Rady Nadzorczej SM Bródno.

Ważną uchwałą jaką udało się zgłosić pod głosowanie jest zwrot 300 zł ( cele kulturalno – oświatowe ) jakie SM Bródno zażyczyła sobie od nowych członków spółdzielni, po ostatniej zmianie przepisów o prawie spółdzielczym.

Mieszkańcy nie zwalniają tempa działań i organizują się coraz liczniej. Ich cel to powrót do normalności po trwającej blisko ćwierć wieku hegemonii we władzach SM Bródno.

Redakcja

Bernard Jankowski

Redaktor Naczelny Mieszkańca Targówka

19 thoughts on “Sąsiedzkie grillowanie SM BRÓDNO

  • 28 maja 2018 at 14:27
    Permalink

    Ja będę na walnym 🙂 Zachęcam wszystkich do obecności… Nadszedł czas zmian 😉

    Reply
  • 28 maja 2018 at 14:29
    Permalink

    Trzeba pogonic to towarzystwo z SM Bródno, które zwykłych spółdzielców traktuje jak skarbonki do wyciągania pieniędzy!!!

    Reply
  • 28 maja 2018 at 14:45
    Permalink

    Trzeba pożegnać pana Szczurowskiego oraz pana Antonika! W końcu na Targówku będzie można normalnie zacząć egzystować 🙂 Zmiana jest już blisko

    Reply
  • 28 maja 2018 at 14:47
    Permalink

    Może się w końcu zakończy ta patologia zwana potocznie SM Bródno 🙂 Trzymam kciuki

    Reply
  • 28 maja 2018 at 15:33
    Permalink

    Nie ma co narzekać na SM Bródno… nie jest aż tak źle.

    Reply
  • 28 maja 2018 at 16:39
    Permalink

    Na pewno się zjawie 😀 Tak ostatnio jest dużo doniesień o nieprawidłowościach w spółdzielni. Trzeba się pojawić i to wyjaśnić.

    Reply
  • 29 maja 2018 at 08:43
    Permalink

    Najlepiej jakby spółdzielnia SM Bródno została rozwiązana a na jej miejsce powstały wspólnoty mieszkaniowe. Będzie wtedy taniej i lepiej 🙂

    Reply
  • 29 maja 2018 at 08:56
    Permalink

    Dajcie spokój SM Bródno to jedna z najlepszych spółdzielni w Polsce. Co roku otrzymuje nagrody i wyróżnienia

    Reply
  • 29 maja 2018 at 14:00
    Permalink

    Całe szczęście wygląda na to, że koniec SM Bródno jest już bliski :D:D:D

    Reply
  • 29 maja 2018 at 17:39
    Permalink

    Artykuł niskich lotów.
    Brakuje treści, przekazu i dziwię się że spółdzielnia nie wystąpiła z powództwem przeciwko portalowi, bo dowodów na łamania prawa jest bardzo dużo.

    Reply
  • 30 maja 2018 at 10:50
    Permalink

    @Olo Też miałem takie odczucia. Po pewnym czasie jednak doszedłem do wniosku, że nie wchodzą na drogę sądową bo te doniesienia to PRAWDA 🙂

    Reply
  • Pingback:Sąsiedzkie grillowanie – Mieszkańcy SM Bródno

  • 5 czerwca 2018 at 13:02
    Permalink

    Ludzie przybywajcie na Walne,bo nic się nie zmieni, ruszcie swoje cztery litery i na głosowanie,byłam wczoraj, mało mieszkańców ,a SM zabezpieczona, dobrze zorganizowana i śmieje się Nam w twarz, prezes arogancki, pewny swego,,300+ między innymi przegłosowane przez klaunów, więc koniec SM BRÓDNO nie jest taki oczywisty, wszystko zależy od Nas!!! więc do roboty kochani.

    Reply
  • 5 czerwca 2018 at 15:48
    Permalink

    @A.B Dokładnie! Razem damy rade!!! Jednak samo się nie zrobi!!! Jest autobus jest zorganizowana drużyna, potrzeba jeszczę trochę aktywności!

    Reply
  • 8 czerwca 2018 at 10:37
    Permalink

    Pojęczeli, pokrzyczeli i już po rewolucji.
    Na walnym w demokratycznych wyborach mieszkańcy głosowali za zarządem! A nie tą bandą, która jest wspierana przez ten portal – który zapewne jest finansowany przez Sorosa!

    Reply
  • 8 czerwca 2018 at 11:34
    Permalink

    @jedyny najnormalnieszy Na pewno przez Sorosa XD XD XD on sponsoruje wszystkie portale

    Reply
  • 8 czerwca 2018 at 11:41
    Permalink

    Byłem na walnym widziałem niesamowitą mobilizacje zwykłych mieszkańców, którzy chcieli zmian w despotycznym zarządzie spółdzielni 😀 Widać, że mieszkańcy się budzą. Napawa mnie to optymizmem na przyszłość. W tym roku mało brakowało, w przyszłym roku uda się w SM Bródno wprowadzić normalność 😉

    Reply
  • 8 czerwca 2018 at 11:52
    Permalink

    Walne SM Bródno jedna wielka ustawka!!! Teraz już wiem czemu zakazują nagrywania tego cyrku… Ludzie powinni wiedzieć co sie tam dzieje.

    Reply