Piknik Średniowieczny na Grodzisku w Lesie Bródnowskim

Patrząc na ofertę kulturalno-rozrywkową w naszej dzielnicy, można pokusić się o stwierdzenie, że władze lubią się z nami bawić. Maj i czerwiec obfituje w imprezy plenerowe. Festyny i koncerty pod chmurką cieszą się dużą popularnością, dlatego część z Was ucieszy się zapewne z zapowiedzi kolejnego pikniku. Tym razem przedstawiciele dzielnicy zapraszają do Lasu Bródnowskiego, w którym w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się impreza w iście średniowiecznym stylu. Poznajcie szczegóły dotyczące Pikniku Średniowiecznego na Grodzisku.

W odległe czasy średniowiecza (V-XV w.) przenieść się będziecie mogli w najbliższą sobotę i niedzielę, 23-24 czerwca, podczas imprezy plenerowej w Lesie Bródnowskim. Zarezerwujecie zatem weekend na poznanie obyczajów panujących w epoce, która rozpoczęła się wraz z upadkiem cesarstwa zachodniorzymskiego i trwała do epoki renesansu i wielkich odkryć geograficznych.

W programie m.in. pokazy walk wojów, turnieje, warsztaty rzemieślnicze, pokaz mody średniowiecznej oraz koncert muzyki dawnej. Jak zapewniają władze, nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz konkursów z nagrodami.

piknik sredniowieczny - Piknik Średniowieczny na Grodzisku w Lesie Bródnowskim -

Fot. UD Targówek

Jeśli zatem macie ochotę poczuć atmosferę średniowiecza i sprawdzić swoje rycerskie umiejętności, to koniecznie bądźcie z nami na Grodzisku w najbliższy weekend.

Sobota 12.00 – 20.00

Niedziela 10.00 – 18.00

Serdecznie zapraszamy.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Piknik Średniowieczny na Grodzisku w Lesie Bródnowskim

  • 20 czerwca 2018 o 13:54
    Permalink

    Dobry piknik sie szukuje 🙂 Lubię ten średniowieczny

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.