Seniorze, nie daj się! Idź na kurs samoobrony

Napaść i kradzieże nadal mają miejsce na ulicach Warszawy. Najczęściej ofiarami padają osoby statystycznie najsłabsze: kobiety oraz osoby starsze. Żeby jednak nie nabijać policyjnych statystyk i nie być w gronie najbardziej zagrożonych, zachęcamy do udziału w zajęciach, podczas których dowiecie się m.in., jak się obronić przed napastnikiem. Zapraszamy do udziału w programie „Bezpieczny senior”, który realizowany będzie w naszej dzielnicy w lipcu i sierpniu. Poznajcie szczegóły.

Już od 10 lipca zapraszamy wszystkie osoby starsze, które chciałby poczuć się pewniej, poruszając się ulicami naszej dzielnicy. Pamiętajcie, nie jesteście bezbronni. Na kursie sztuk walki z elementami samoobrony, który realizowany będzie w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2018, dowiecie się, jak reagować w sytuacji zagrożenia. Treningi odbywać się będą przez lipiec i sierpień.

Zajęcia są pomysłem Marty Sikorskiej i skierowane są do starszych mieszkańców Targówka. Celem programu jest pogłębienie świadomości zagrożeń tj. kradzieże, napady. Uczestnicy zapoznają się  z elementami samoobrony, a w drugim etapie projektu zdobędą umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach nagłych.

Udział w kursie jest bezpłatny. Spotkania prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 114 przy ul. Remiszewskiej 40. Zapisy pod nr telefonu 509-131-478 lub e-mailem: jaroslawfurmaniuk@gmail.com.

sztuki walki dla seniorow1 725x1024 - Seniorze, nie daj się! Idź na kurs samoobrony - warsztat, sztuki walki, samoobrona, kurs, budżet partycypacyjny

źr. UD Targówek

Serdecznie zapraszamy!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Seniorze, nie daj się! Idź na kurs samoobrony

 • 3 lipca 2018 o 14:39
  Permalink

  To już tak niebezpiecznie się zrobiło u nas ???

  Odpowiedz
 • 3 lipca 2018 o 16:05
  Permalink

  Starsze 🙂 Czyli jakie nie ma podanego limitu wiekowego!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.