Pojemniki na odzież używaną na Zaciszu

Sprawa pojemników na odzież używaną ostatnio wzbudziła pewne emocje w naszej dzielnicy. Jedna z naszych czytelniczek wysyłała nam zdjęcia i zwróciła uwagę na ten temat. Postanowiliśmy zbadać jak wygląda sytuacja.

Pierwszą kwestią jest niska estetyka większości kontenerów. Wpływają na to porozrzucane rzeczy do  okoła tych obiektów. Nie do końca wiadomo, kto robi ten bałagan. Mimo wszystko wygląda to nieelegancko tak jak na dodanych niżej fotografiach.

Z tego, co się dowiedzieliśmy część pojemników na odzież stoi na naszym osiedlu nielegalnie. Po interwencji jednej z radnych została rozpoczęta akcja weryfikacji kontenerów. Następnie na bieżąco te, które nie miały odpowiednich dokumentów, zostały przeniesione na specjalny magazyn. Czekają na odbiór właścicieli.

Sprawa wstępnie została rozwiązana. Jeśli zobaczą państwo jeszcze jakieś pojemniki, co do których są jakieś wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu z redakcją.

 

Redakcja

 

3 myśli na temat “Pojemniki na odzież używaną na Zaciszu

 • 19 lipca 2018 o 12:47
  Permalink

  Podobno to romowie tam buszują w tych pojemnikach… Mogliby po sobie posprzątać…

  Odpowiedz
 • 19 lipca 2018 o 18:39
  Permalink

  Kontenery dobry pomysł tylko nie wszyscy umieją z nich korzystać 🙁

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2018 o 13:36
  Permalink

  Jak dla mnie wyimaginowany problem. Ubrania trafiaja tam gdzie trzeba czyli do potrzebujących. Ktoś chce po prostu sensacje na tym zrobić

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.