Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!  

Spotkanie z najbardziej niezwykłym zjawiskiem astronomicznym roku i silent disco pod gwiazdami? W Galerii Północnej wszystko jest możliwe! W piątek, 27 lipca o godzinie 20.30, pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce zaprasza gości na wspólne oglądanie zaćmienia Księżyca w ogrodzie na dachu i silent disco pod gołym niebem.

Już jutro, w piątek,  będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń astronomicznych 2018 roku – najdłuższe zaćmienie Księżyca w tym stuleciu. Tak niecodzienna okazja wymaga specjalnej oprawy. Z myślą o miłośnikach astronomii, romantykach lubiących patrzeć w niebo i poszukiwaczach sposobu na niebanalne rozpoczęcie weekendu Galeria Północna przygotowała wyjątkową niespodziankę – zaproszenie do wspólnego obserwowania zaćmienia w najwyżej położonym ogrodzie na dachu obiektu!

Co czeka na uczestników wyjątkowego wieczoru? W zależności od szerokości geograficznej zaćmienie rozpocznie się już od godziny 19.14, nad centralną Polską widoczne będzie około 20.30. Kiedy Księżyc wejdzie w cień Ziemi, pojawi się okrągły cień planety, a w momencie całkowitego zaćmienia Księżyc zrobi się krwawoczerwony. Z myślą obserwatorach nocnego nieba w godzinach 20.30-21.30 na stoisku firmy CEWE zlokalizowanym w amfiteatrze na dachu Galerii Północnej ustawiony zostanie sprzęt, który umożliwi dokładne obejrzenie tego wyjątkowego zjawiska. Niecodzienny wieczór będzie można także uwiecznić na wspólnym zdjęciu w fotokiosku CEWE.

Galeria Północna ogród na dachu 2 1 1 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

Po astronomicznych atrakcjach przyjdzie czas na wspólną zabawę. Przy sprzyjającej pogodzie w godzinach 21.00-22.00 Galeria Północna zaprasza na modne silent disco pod gołym niebem. Niezwykła dyskoteka umożliwia każdemu uczestnikowi wybranie muzyki, przy której chce się bawić. Wystarczy założyć specjalne słuchawki i wśród propozycji granych na żywo przez DJa ustawić swój ulubiony kawałek. Silent disco podbija parkiety na całym świecie – cicha dyskoteka umożliwia zabawę do rana bez naruszania ciszy nocnej i wstawiania na próbę cierpliwości sąsiadów. Już w piątek w Galerii Północnej każdy będzie mógł sam sprawdzić, jak bawią się uczestnicy najmodniejszych imprez świata!

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl i na profilu na Facebooku. 

Galeria Północna ogród na dachu 1 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, klub fitness Calypso oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Galeria Północna ogród na dachu 3 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.