Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!  

Spotkanie z najbardziej niezwykłym zjawiskiem astronomicznym roku i silent disco pod gwiazdami? W Galerii Północnej wszystko jest możliwe! W piątek, 27 lipca o godzinie 20.30, pierwsze nowoczesne centrum handlowe na Białołęce zaprasza gości na wspólne oglądanie zaćmienia Księżyca w ogrodzie na dachu i silent disco pod gołym niebem.

Już jutro, w piątek,  będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń astronomicznych 2018 roku – najdłuższe zaćmienie Księżyca w tym stuleciu. Tak niecodzienna okazja wymaga specjalnej oprawy. Z myślą o miłośnikach astronomii, romantykach lubiących patrzeć w niebo i poszukiwaczach sposobu na niebanalne rozpoczęcie weekendu Galeria Północna przygotowała wyjątkową niespodziankę – zaproszenie do wspólnego obserwowania zaćmienia w najwyżej położonym ogrodzie na dachu obiektu!

Co czeka na uczestników wyjątkowego wieczoru? W zależności od szerokości geograficznej zaćmienie rozpocznie się już od godziny 19.14, nad centralną Polską widoczne będzie około 20.30. Kiedy Księżyc wejdzie w cień Ziemi, pojawi się okrągły cień planety, a w momencie całkowitego zaćmienia Księżyc zrobi się krwawoczerwony. Z myślą obserwatorach nocnego nieba w godzinach 20.30-21.30 na stoisku firmy CEWE zlokalizowanym w amfiteatrze na dachu Galerii Północnej ustawiony zostanie sprzęt, który umożliwi dokładne obejrzenie tego wyjątkowego zjawiska. Niecodzienny wieczór będzie można także uwiecznić na wspólnym zdjęciu w fotokiosku CEWE.

Galeria Północna ogród na dachu 2 1 1 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

Po astronomicznych atrakcjach przyjdzie czas na wspólną zabawę. Przy sprzyjającej pogodzie w godzinach 21.00-22.00 Galeria Północna zaprasza na modne silent disco pod gołym niebem. Niezwykła dyskoteka umożliwia każdemu uczestnikowi wybranie muzyki, przy której chce się bawić. Wystarczy założyć specjalne słuchawki i wśród propozycji granych na żywo przez DJa ustawić swój ulubiony kawałek. Silent disco podbija parkiety na całym świecie – cicha dyskoteka umożliwia zabawę do rana bez naruszania ciszy nocnej i wstawiania na próbę cierpliwości sąsiadów. Już w piątek w Galerii Północnej każdy będzie mógł sam sprawdzić, jak bawią się uczestnicy najmodniejszych imprez świata!

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl i na profilu na Facebooku. 

Galeria Północna ogród na dachu 1 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, klub fitness Calypso oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

Galeria Północna ogród na dachu 3 - Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!    - zaćmienie Księżyca, obserwacja nieba, Galeria Północna, dyskoteka

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

 

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Obserwuj najdłuższe zaćmienie Księżyca na dachu Galerii Północnej!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.