Złodzieje rowerów z Targówka zatrzymani

Andrzej S. i Radosław K. z Targówka zostali zatrzymani przez policję. W ciągu trzech tygodni ukradli rowery o łącznej wartości 5, 5 tys. złotych. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Problem kradzieży rowerów w naszej dzielnicy podlega pieczy kryminalnych. To oni prowadzą działania mające na celu zatrzymanie winnych oraz odzyskanie skradzionych pojazdów. Tym razem funkcjonariuszom udało się dotrzeć do złodziei, którzy ukradli w przeciągu 3 tygodni 6 rowerów różnych marek o łącznej szacowanej wartości 5, 5 tys. złotych.

Dzięki m.in. zabezpieczeniu nagrań z monitoringu policji udało się zatrzymać Andrzeja S. oraz Radosława K. Obaj odpowiedzą za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo Andrzej S. odpowie za inną kradzież wartego 2 tys. pojazdu. Do tego czasu został objęty dozorem policyjnym.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że złodzieje działali wspólnie, a rowerów szukali na klatkach schodowych oraz na posesjach domów jednorodzinnych. Policja nadal sprawdza, czy w złodziejskim dorobku zatrzymanych mężczyzn nie ma więcej tego typu czynów. Jednocześnie trwają ustalenia miejsca, do którego trafiły skradzione rowery.

Źr. KRP VI

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Złodzieje rowerów z Targówka zatrzymani

  • 31 lipca 2018 o 18:51
    Permalink

    sporo ostatnio złodziejstwa u nas w dzielnicy 🙁

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.