Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach na Targówku. – […] prace trwają, są w 80% zaawansowania – informuje Grzegorz Gadecki

Zarząd Dzielnicy przeprowadził kontrolę prac w wybranych placówkach wychowawczo-edukacyjnych. Łącznie na Targówku trwają remonty w 25 obiektach. Jak zapewniają władze dzielnicy, wszystkie roboty wewnątrz budynków zakończą się do 1 września.

Władze odwiedziły placówki edukacyjne na Targówku, w których trwają prace remontowe. Jedną z prowadzonych inwestycji jest rozbudowa Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Oszmiańskiej. Zgodnie z planami, po zakończeniu prac w 2019 roku, obiekt będzie pełnił funkcje kulturalno-oświatowe dla mieszkańców.

Co znajdzie się w nowej części liceum? Burmistrz Dzielnicy poinformował, że mieszkańcy otrzymają dostęp m.in. do sali teatralnej, małej i dużej hali sportowej, siłowni oraz studia telewizyjnego.

Władze odwiedziły również Szkołę Podstawową nr 285 przy ul. Turmonckiej 20. Tam remont objął docieplenie budynku oraz wykonanie nowej elewacji.

 – Jak widać prace trwają, są w 80% zaawansowania. Na terenie dzielnicy prace remontowe trwają w kilkunastu szkołach. W tym roku planujemy jeszcze docieplenie w szkole 298 przy ul. Krakusa i w Zespole Szkół przy Odrowąża 75 – podsumował remonty Grzegorz Gadecki, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Jeśli trwające prace pójdą zgodnie z planem, młodzież z Targówka rozpocznie 1 września naukę w odrestaurowanych budynkach.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach na Targówku. – […] prace trwają, są w 80% zaawansowania – informuje Grzegorz Gadecki

  • 17 sierpnia 2018 o 17:24
    Permalink

    Czas cudów się zaczął, czyżby były blisko wybory :)?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.