Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa w VIII Ogrodzie Jordanowskim

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich sąsiadów do VIII Ogrodu Jordanowskiego na Wyprzedaż Garażową. Jeśli macie ochotę zrobić porządek i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z domu lub nabyć m.in. ciekawe gry planszowe, ubranka dla dzieci czy zabawki, to koniecznie odwiedźcie ogród przy Suwalskiej.

Zasady wyprzedaży są bardzo proste. Osoby zainteresowane sprzedażą wysyłają zgłoszenie chęci udziału na adres e-mailowy: wyprzedazgarazowajordanek@onet.pl, organizatorzy potwierdzają przyjęcie zgłoszenia i w sobotę przybywacie do „jordanka” z kocykiem i przedmiotami na sprzedaż.

„Wyprzedaż odbywa się 25.08.2018 roku, w godz. 12:00-16.00 na terenie Ogrodu Jordanowskiego mieszczącego się przy ulicy Suwalskiej 13.

Wstęp na Wyprzedaż jest wolny od opłat.

Podczas wyprzedaży można wymieniać się i sprzedawać dowolne przedmioty np. książki, płyty, zabawki, ubrania, artykuły AGD, własnoręcznie wykonane przedmioty i inne.

Celem Wyprzedaży jest wymiana i sprzedaż przedmiotów przyniesionych przez uczestników.

Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności.

Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników Wyprzedaży, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być używane i nieużywane.

Niedozwolone jest wystawianie na Wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń)”.

Serdecznie zapraszamy na Wyprzedaż Garażową. Do zobaczenia!

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa w VIII Ogrodzie Jordanowskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.