Kino Familijne na podwórku przy Radzymińskiej. „Mój sąsiad Totoro” dla Sąsiadek i Sąsiadów

Dziś zapraszamy Was na podwórko zlokalizowane między ulicami: Radzymińską, Barkocińską, Święciańską i Gorzykowską. To właśnie tam, w Kinie Familijnym, obejrzycie film zatytułowany „Mój sąsiad Totoro”. Poznajcie szczegóły.

W najbliższą niedzielę, 26 sierpnia, o godzinie 20.00 zachęcamy wszystkie Sąsiadki oraz Sąsiadów do odwiedzenia kina plenerowego, jakie powstanie na podwórku między ulicami: Radzymińską, Barkocińską, Święciańską oraz Gorzykowską.

To właśnie tam wyświetlony zostanie film mistrza japońskiej animacji Hayao Miyazakiego, który zaprosi małych i dużych kinomaniaków do świata tytułowych leśnych duchów, żyjących w drzewach kamforowych. „Mój sąsiad Totoro” to film z gatunku anime, który zgodnie z wieloma światowymi recenzjami, stał się sztandarową produkcją studia GHiBLI.

Jeśli chcielibyście poznać psotne duchy, które odmieniły życie głównych bohaterów, dostrzec piękno świata i oddalić, chociaż na moment, swoje troski, to koniecznie odwiedźcie kino plenerowe przy Radzymińskiej. Wstęp wolny.

Wzruszenie, radość i dobra zabawa gwarantowane!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Kino Familijne na podwórku przy Radzymińskiej. „Mój sąsiad Totoro” dla Sąsiadek i Sąsiadów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.