Konkurs kulinarny „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników gotowania do udziału w dziewiątej edycji konkursu kulinarnego „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Z polskich sadów i pól na polski stół”.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości we wszystkich dzielnicach organizowane są uroczystości oraz wydarzenie celebrujące ten niezwykły rok. Na Targówku okazją do świętowania ma być konkurs kulinarny podkreślający rolę kuchni w kulturze narodowej oraz propagujący wiedzę o historii kuchni polskiej. Jeśli lubicie kulinarne wyzwania, chcecie zaprezentować swój talent w dziedzinie gotowania i macie ochotę na smaczną zabawę, promującą ideę dobrego odżywiania, to koniecznie weźcie w nim udział.

Wystarczy przygotować potrawę nawiązującą do tradycji kulinarnych ziem polskich z wykorzystaniem składników z polskich sadów i pól, a następnie zrobić jej zdjęcie. Fotografię wraz z przepisem należy przekazać organizatorowi w formie elektronicznej, wykorzystując formularz zgłoszeniowy.

Organizatorem konkursu jest Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i VIII Ogród Jordanowski, Warszawa, ul. Suwalska 13.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tu.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Konkurs kulinarny „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.