Konkurs kulinarny „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników gotowania do udziału w dziewiątej edycji konkursu kulinarnego „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Z polskich sadów i pól na polski stół”.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości we wszystkich dzielnicach organizowane są uroczystości oraz wydarzenie celebrujące ten niezwykły rok. Na Targówku okazją do świętowania ma być konkurs kulinarny podkreślający rolę kuchni w kulturze narodowej oraz propagujący wiedzę o historii kuchni polskiej. Jeśli lubicie kulinarne wyzwania, chcecie zaprezentować swój talent w dziedzinie gotowania i macie ochotę na smaczną zabawę, promującą ideę dobrego odżywiania, to koniecznie weźcie w nim udział.

Wystarczy przygotować potrawę nawiązującą do tradycji kulinarnych ziem polskich z wykorzystaniem składników z polskich sadów i pól, a następnie zrobić jej zdjęcie. Fotografię wraz z przepisem należy przekazać organizatorowi w formie elektronicznej, wykorzystując formularz zgłoszeniowy.

Organizatorem konkursu jest Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i VIII Ogród Jordanowski, Warszawa, ul. Suwalska 13.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tu.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Konkurs kulinarny „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.