Patryk Jaki – Bródno – Targówek – Zacisze

Kandydat na Prezydenta Warszawy Patryk Jaki zainicjował swoją akcję kompanijną #100iMyPodBlokiem na Bródnie. Już jutro ( 04.09.18 ) kandydat popierany przez zjednoczoną prawicę zawita na naszą dzielnicę aby porozmawiać z mieszkańcami o bolączkach ich małej ojczyzny.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram jutrzejszego spotkania na Targówku.

TARGÓWEK – wtorek, 4 września 2018

godz. 17.00 – róg ul. Matki Teresy i Wysockiego (Bródno)

godz. 17.40 – bloki przy zbiegu ulic Kondratowicza i Łabiszyńskiej (Bródno)

godz. 18.15 – bloki pomiędzy ulicą Krasiczyńską a Łojewską (Brodno-Podgrodzie)

godz. 19.00 – skrzyżowanie ulic Radzymińska i Łodygowa ( Zacisze)

godz. 19.40 – bloki pomiędzy ulicami Trocka a Gajkowicza (Targówek Mieszkaniowy)

godz.20.20 – skrzyżowanie ulic Zamkowej i Wiernej (Elsnerów)

Zapraszają serdecznie: Małgorzata Krzyżyńska oraz Cezary Wąsik – PiS Targówek a także Drużyna Patryka Jakiego.

W tym tygodniu kandydat odwiedzi także dzielnicę Ochota. Szczegóły poniżej:

Jaki Targówek 300x300 - Patryk Jaki - Bródno - Targówek - Zacisze - wybory2018, Warszawa, samorząd, prezydentWarszawy, prezydent, patrykjaki, kandydat, jaki, 100iMypodBlokiem

Bernard Jankowski

Redaktor Naczelny Mieszkańca Targówka

8 myśli na temat “Patryk Jaki – Bródno – Targówek – Zacisze

 • 4 września 2018 o 10:36
  Permalink

  Nie przepadam za PIS, jednak Jaki wydaję się całkiem rozsądny. Z planami rozwoju metra mi zaimponował

  Odpowiedz
 • 4 września 2018 o 11:22
  Permalink

  Na budowę petra ptrzeba współfinansowania europejskiego (nawet 80%). Przy takich działaniach PIS za chwilę to współfinansowanie zostanie przykręcone lub całkowicie zakręcone a wtedy trzeba będzie zapomnić o metrze, trawajach, nowych autobusach i wszyskim innym na czym dziś widzimy tablice / naklejki „Budowa / Zakup współfinancowane ze środków UE”.

  PS: Kandydaci niezależni proponują znacznie więcej (po połączeniu metra z systemem kolejowym wokoł Warszawy, może być nawet 10 linii w dwie kadencje). Sugeruję zatem zwrócić się w ich stronę bo przynajmniej znają warszawskie uwarunkowania i patrzą na miasto realnie a nie opowiadają bajki takie jak budowa odnogi metra do Lotniska Chopina na rok przed jego zamknięciem zapowiadanym przez władze 🙂

  Odpowiedz
 • 4 września 2018 o 13:49
  Permalink

  @Janusz zgadza się. Tylko czemu Pan Trzaskowski zamraża w jakimś tajemniczym trybie środki europejskie. Przecież tutaj chodzi o nasze wspólne dobro

  Odpowiedz
 • 4 września 2018 o 13:51
  Permalink

  Kochani Ratusz potrzebuje głębokich zmian, jak wszyscy zaczniemu działać to na pewno się uda!!!

  Odpowiedz
 • 4 września 2018 o 17:42
  Permalink

  @best: jeśli wierzysz że Pan Trzaskowski coś zamroził, to może jednak warto byś wybrał go na Prezydenta, bo to oznacza, że ma olbrzymią moc sprawczą. Jeśli jednoosobowo przekonał Komisję złożoną z przedstawicieli wszystkich państw o zamrożeniu środków dla Polski, to z pewnością jak zostanie Prezydentem, z łatwością przekona Komisję do przekazania nam 5 czy 10 krotnie większych środków od tych które zostały zamrożone 🙂

  O ile jednak tę deklarację traktuję z przymrużeniem oka, o tyle blokowania warszawskich inwestycji przez Wojewodę (PIS) z uwagi na to, że samorząd reprezentuje inną opcję, za żart już nie uważam.
  Podobnie jak za żart nie uważam niesłuchania mieszkańców przy okazji zmieniania nazw ulic, lokalizowania nowych pomników, czy siłowego przyłączania gmin ościennych do miasta (jak to zrobił pan Jaki w Opolu).

  Ludziom którzy podejmują takie działania w imię politycznych interesów na mieście (w tym konkretnym przypadku Warszawie) po prostu nie zależy i to powinien zrozumieć każdy głosujący w wyborach samorządowych.

  Odpowiedz
 • 5 września 2018 o 13:16
  Permalink

  Byłem wczoraj na spotkaniu, udało mi się chwile z panem Patrykiem porozmawiać to dobry człowiek, pełen niesamowiteh energii.

  Odpowiedz
 • 5 września 2018 o 16:37
  Permalink

  Byłem wczoraj na spotkaniu, gratuluję dobrego aktorstwa Panu Jakiemu. Jak dobry ojciec narodu obiecał wszystko i wszystkim a niektórych to nawet po główkach pogłaskał. Ale co tu się dziwić – w sumie to wybory i każdy się chce sprzedać jako dobry i pełni niesamowitych energii człowiek.

  Niestety od słów ważniejsze są czyny, a tu jak podają różnej maści media, Pan Jaki nie wypada już tak dobrze.

  Po pierwsze nie słucha mieszkańców. Dla przykładu mimo sprzeciwu 99,7% mieszkańców gminy Dobrzyń Wielki, naciskał na jej przyłączenie do Opola, by zwiększyć swoje wpływy.

  Nie dość że nie spotykał się z mieszkańcami to jeszcze tych, którzy urządzili protest okupacyjny i strajk głodowy oczerniał w mediach i podawał do prokuratury. Na szczęście Sądy ich uniewinniły.

  Kiedy mieszkańcy i inne osoby dotknięte niepopartymi faktami oskarżeniami wytaczały mu procesy o zniesławienie, zasłaniał się immunitetem i nie stawiał się na rozprawy.

  W wyniku tych zmian, nieprzyłączona do Opola część gminy Dobrzyń Wielki pozostała z olbrzymią dziurą budżetową, bo najważniejsze zakłady generujące przychód gminy znalazły się w części włączonej do Opola.

  Dodatkowo (jak podano ostatnio) wybiórczo zajmował się aferą reprywatyzacyjną w Warszawie, bo pomimo dwóch wniosków Kierowana przez niego komisja nie podjęła rozpatrywania sprawy reprywatyzacji w którą zamieszani byli członkowie PIS.

  O mniejszych sprawach takich o których piszą media, jak wykorzystywanie samochodów służbowych na prywatne potrzeby czy promowanie kumoterstwa (zatrudnianie krewnych i znajomych) już nie wspomnę.

  Oczywiście te doniesienia trzeba by zweryfikować ale przynajmniej mi do żadnych oficjalnych sprostowań dotrzeć się nie udało. To wszystko pokazuje, że Pan Jaki taki biały wcale nie jest a jego wybór niebyłby żadną zmianą dla Warszawy.

  Odpowiedz
 • 6 września 2018 o 14:37
  Permalink

  Czy ja dobrze słyszałem, że Pan Jaki mówił o poszerzaniu ulic (więcej samochodów), budowaniu wszędzie miejsc parkingowych (mniej zieleni, bo raczej bloków pod parkingi nie będzie wyburzał a wolnej przestrzeni raczej nie ma) i likwidacji słupków (ostatnia ochrona przed rozjeżdżaniem chodników i trawników przez samochody)??? Jeśli tak to JESTEM STANOWCZO NA NIE! Ledwo park obroniony a już kolejny polityk ma zakusy na tereny zielone i chce je zalewać betonem albo pozwalać rozjeżdżać!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.