Pijany kierowca zatrzymany na Targówku

Duża prędkość dostawczego forda oraz uderzenie w parkingową latarnię sprawiły, że funkcjonariusz policji z Wydziału Kryminalnego na Targówku, będący poza godzinami pracy, zdecydował o zatrzymaniu prowadzącego auto. Okazuje się, że dzięki interwencji udaremnił dalszą jazdę pijanemu kierowcy.

W czwartek około północy na parking restauracji przy ul. Modlińskiej z dużą prędkością wjechał ford dostawczy, po czym auto uderzyło w latarnię. Zachowanie prowadzącego samochód wydało się podejrzane policjantowi z Wydziału Kryminalnego na Targówku, który akurat nie pełnił służby. Mimo wszystko podjął decyzję o konieczności zatrzymania niebezpiecznego kierowcy.

Mężczyzna siedzący za kierownicą trzymał w ręku puszkę piwa, jego zachowanie wskazywało na to, że jest po spożyciu alkoholu. Po odebraniu kierowcy kluczyków policjant zawiadomił o zdarzeniu dyżurnego miejscowego komisariatu. Jak informuje policja, zatrzymany 21-letni Artur B. zachowywał się agresywnie, dlatego został obezwładniony.

Na miejsce przyjechał patrol, który zatrzymał nietrzeźwego kierującego i przeprowadził z nim dalsze czynności. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 21-latka i zabezpieczyli 320 złotych na poczet przyszłej kary. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji drogowej. Artur B. przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

JK

3 myśli na temat “Pijany kierowca zatrzymany na Targówku

 • 13 września 2018 o 20:22
  Permalink

  Dobry „geniusz” 🙂 Z piwem za kierownicą….

  Odpowiedz
 • 14 września 2018 o 09:15
  Permalink

  Każdy kto udaremni jazdę nachlanego powinien dostawać medal

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.