Biegaj w Lesie Bródnowskim – nowe trasy biegowe i bezpłatne zajęcia z trenerem

Z radością informujemy, że Zarząd Lasów Miejskich w Warszawie ukończył drugą część projektu z budżetu partycypacyjnego pod nazwą „Biegaj w Lesie Bródnowskim – wyznaczenie tras 2 i 5 km i biegi z instruktorem”. W związku z tym zapraszamy Was do korzystania z oznakowanych tras biegowych indywidualnie oraz podczas zajęć grupowych pn. „Biegaj w Lesie Bródnowskim”.

Miłośnicy biegania z Targówka chętnie korzystają z zielonych terenów dzielnicy. To właśnie z myślą o nich wyznaczone zostały trasy biegowe w Parku Bródnowskim oraz w Lesie Bródnowskim. Jak poinformował Urząd Dzielnicy Targówek, ukończony został właśnie drugi etap oznakowania tras biegowych w lesie.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić biegaczy na przebieżkę i sprawdzenie terenu. Zapraszamy zarówno na indywidualne bieganie, jak i na zorganizowane, bezpłatne zajęcia grupowe z trenerem, które odbywają się w naszej dzielnicy od marca i kontynuowane będą do listopada. Warto rozważyć bieganie pod okiem instruktora, chociażby ze względu na bezpieczeństwo oraz zwiększenie motywacji w chwilach zwątpienia, co nieraz zdarza się początkującym adeptom tego sportu.

Spotkania zatytułowane „Biegaj w Lesie Bródnowskim” realizowane są przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w ramach zwycięskiego projektu Budżetu Partycypacyjnego 2018, którego pomysłodawcą było „Stowarzyszenie Targówek w Spódnicy”.

Biegi z trenerem odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18.30 i trwają do 19.45. Zapraszamy wszystkich chętnych, spotykamy się przy głównym wejściu do Lasu Bródnowskiego „przy kamieniu” od strony ul. Głębockiej. Najbliższe spotkanie już jutro!

Źr. Targówek w spódnicy/UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.