Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim

Energia, determinacja, plany. Czym zaskoczą nas kandydaci na urząd prezydenta Warszawy, którzy zorganizowali spotkania z mieszkańcami w naszej dzielnicy? Będziecie mogli się przekonać już jutro. W zależności od tego, czy udacie się do Biblioteki Publicznej przy św. Wincentego, czy do Parku Bródnowskiego, możecie liczyć na dyskusję z Rafałem Trzaskowskim lub Patrykiem Jakim.

Mieszkańców zainteresowanych spotkaniem z Rafałem Trzaskowskim zapraszamy 27 września o godzinie 18.00 do Biblioteki Publicznej przy ul. św. Wincentego. Spotkanie potrwa do 19.30. Jak do udziału zachęca jego inicjator? – Zapraszam na czwartkowe spotkanie z cyklu „18 dzielnic – jedna Warszawa”, tym razem na Targówku. Będziemy swobodnie dyskutować na temat moich konkretnych propozycji dla dzielnicy –.

trzaskowski - Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim - wiec, Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, park bródnowski, koncert, dyskusja, Biblioteka Publiczna

Drugą propozycję mamy dla tych, którzy o ważne dla mieszkańców Targówka sprawy chcieliby zapytać Patryka Jakiego. Kandydat zapowiedział na Twitterze cykl spotkań w różnych dzielnicach Warszawy. Jedno z nich odbędzie się już jutro, 27 września, o godzinie 18.00 w Parku Bródnowskim. Minister zapowiada wiec i koncert.

jaki brodno 1024x512 - Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim - wiec, Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, park bródnowski, koncert, dyskusja, Biblioteka Publiczna

Z jakimi pytaniami powinni liczyć się kandydaci? My stawiamy na dyskusję o Moście Krasińskiego, sortowni drobiu przy Staniewickiej oraz spalarni śmieci. A Wy kogo i o co spytacie już jutro?

 

Zapraszamy do dyskusji.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.