Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim

Energia, determinacja, plany. Czym zaskoczą nas kandydaci na urząd prezydenta Warszawy, którzy zorganizowali spotkania z mieszkańcami w naszej dzielnicy? Będziecie mogli się przekonać już jutro. W zależności od tego, czy udacie się do Biblioteki Publicznej przy św. Wincentego, czy do Parku Bródnowskiego, możecie liczyć na dyskusję z Rafałem Trzaskowskim lub Patrykiem Jakim.

Mieszkańców zainteresowanych spotkaniem z Rafałem Trzaskowskim zapraszamy 27 września o godzinie 18.00 do Biblioteki Publicznej przy ul. św. Wincentego. Spotkanie potrwa do 19.30. Jak do udziału zachęca jego inicjator? – Zapraszam na czwartkowe spotkanie z cyklu „18 dzielnic – jedna Warszawa”, tym razem na Targówku. Będziemy swobodnie dyskutować na temat moich konkretnych propozycji dla dzielnicy –.

trzaskowski - Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim - wiec, Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, park bródnowski, koncert, dyskusja, Biblioteka Publiczna

Drugą propozycję mamy dla tych, którzy o ważne dla mieszkańców Targówka sprawy chcieliby zapytać Patryka Jakiego. Kandydat zapowiedział na Twitterze cykl spotkań w różnych dzielnicach Warszawy. Jedno z nich odbędzie się już jutro, 27 września, o godzinie 18.00 w Parku Bródnowskim. Minister zapowiada wiec i koncert.

jaki brodno 1024x512 - Trzaskowski w Bibliotece Publicznej, Jaki w Parku Bródnowskim - wiec, Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, park bródnowski, koncert, dyskusja, Biblioteka Publiczna

Z jakimi pytaniami powinni liczyć się kandydaci? My stawiamy na dyskusję o Moście Krasińskiego, sortowni drobiu przy Staniewickiej oraz spalarni śmieci. A Wy kogo i o co spytacie już jutro?

 

Zapraszamy do dyskusji.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.