Warsztaty naukowe i wspólne pieczenie ziemniaków, czyli Dzień latawca na Zaciszu

Dziś proponujemy Wam udział w sobotniej imprezie, która odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 84 przy ul. Radzymińskiej. Dzień latawca na Zaciszu to okazja do ciekawego spędzenia czasu z dziećmi, na świeżym powietrzu. Będzie smacznie, zdrowo i wesoło. Sprawdźcie szczegóły.

To właśnie 6 października, w sobotę, pracownicy Szkoły Podstawowej nr 84 wraz z przedstawicielami Urzędu Dzielnicy Targówek oraz Radą Osiedla Zacisze i Domem Kultury Zacisze zapraszają wszystkich mieszkańców Targówka na imprezę plenerową.

Na boisku przy Radzymińskiej o godzinie 11.00 rozpocznie się „Dzień latawca na Zaciszu”, podczas którego mali i duzi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach sportowych oraz warsztatach plastycznych i naukowych. Nie obejdzie się również bez tytułowych latawców. Organizatorzy zaproszą Was do ich wspólnego wykonania.

Prawdziwa gratka szykuje się dla miłośników czytania. Na imprezie znajdą się stoiska z tanimi książkami tzw. „Książka za grosik”. Nie może również zabraknąć edukacji oraz promocji proekologicznych postaw. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dotyczących powtórnego wykorzystania odpadów organicznych. Okazją do wspólnego biesiadowania będzie grill i pieczenie ziemniaków. Organizatorzy przewidzieli również konkurs z losowaniem kompostowników.

plakat dzien latawca na zaciszu - Warsztaty naukowe i wspólne pieczenie ziemniaków, czyli Dzień latawca na Zaciszu - warsztaty, Urząd Dzielnicy Targówek, tania książka, Szkoła Podstawowa nr 84, Radzymińska, pieczenie ziemniaków, latawce, impreza plenerowa, grill, edukacja, Dzień latawca na Zaciszu, DK Zacisze

Serdecznie zachęcamy do przybycia!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.