Walka płci na Bródnie, czyli trupa teatralna Meandry zaprasza

Już jutro zapraszamy Was na spotkanie kabaretowe przygotowane przez trupę teatralną Meandry. W humorystycznej oprawie zaprezentowana zostanie odwieczna walka płci: na argumenty czy ich brak, ale z polotem i fantazją. Nie możecie tego przegapić!

„Kobieta i mężczyzna, czyli kabaretowa walka płci” to tytuł inscenizacji, która odbędzie się w piątek, 16 listopada, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek. Będziecie mieli niepowtarzalną okazji przyjrzeć się cechom kobiet i mężczyzn, ich wadom i zaletom w pełnej refleksji, a jednocześnie zabawnej kabaretowej formie.

Trupa teatralna Meandry, która powstała w styczniu 2015 roku, a dziś zaprasza Was na swój występ artystyczny, składa się z licealistów i studentów. Ci młodzi ludzie wraz z profesjonalnym zespołem scenograficznym, muzycznym oraz pod opieką reżyserską przygotowali występ, dzięki któremu miło spędzicie czas. To nie pierwszy występ artystów przed szeroką publicznością. Jak podaje Urząd Dzielnicy Targówek, „W ciągu kilku lat zespół przygotował kilkanaście premier, rozwinął swoją działalność artystyczną, zdobył doświadczenie, także w organizowaniu występów plenerowych”.

teatr urzad dzielnicy targowek - Walka płci na Bródnie, czyli trupa teatralna Meandry zaprasza -

Jeśli zatem nie macie planów na piątkowy wieczór, a chcielibyście odpocząć się od codziennych obowiązków, to koniecznie przyjdźcie do urzędu przy Malborskiej 20 o godzinie 18.00. Wstęp wolny!

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.