Wyrwij kasę na swój projekt! Ożyw Targówek! Mini granty – edycja XII

To właśnie 13 listopada ruszył nabór do dwunastej edycji konkursu na wsparcie lokalnych projektów na terenie objętym rewitalizacją. Ponieważ Targówek należy do tegoż zintegrowanego programu, serdecznie zachęcamy wszystkich aktywnych i pomysłowych mieszkańców, by wzięli udział w kolejnej odsłonie Mini grantów. Zgłoście swój pomysł i wyrwijcie kasę!

Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, grupy nieformalne, organizacje, instytucje, wszyscy Ci, którzy działają i chcą działać na obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji, czyli w trzech dzielnicach Warszawy: na Targówku, Pradze-Północ oraz Pradze-Południe.

zintegrowany program rewitalizacji   obszary kryzysowe   pdf   do 2022 - Wyrwij kasę na swój projekt! Ożyw Targówek! Mini granty – edycja XII - rewitalizacja, projekty, mini granty, mieszkańcy, konkurs

Jeśli macie pomysły, które ożywią Targówek, sprawią, że będzie on bardziej przyjazny, przychylny mieszkańcom, to koniecznie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.centrupaca.pl. Do wygrania nawet 2500 zł!

MINI GRANTY PLAKAT 21 - Wyrwij kasę na swój projekt! Ożyw Targówek! Mini granty – edycja XII - rewitalizacja, projekty, mini granty, mieszkańcy, konkurs

Część z Was pomyśli zapewne, że możliwa wygrana w postaci 2500 zł to żadna atrakcja czy wsparcie dla pomysłodawców, ale zapewniamy Was, że dotychczasowe edycje pokazały, że ta kwota umożliwia realizację bardzo ciekawych, uzupełniających ofertę dzielnicy projektów.

W XI edycji konkursu zrealizowane zostały:

Praga Południe:

Projekt „Tanie zwiedzanie – warsztaty: Jak tanio zwiedzać Polskę” Klubu Seniora Gwiazdeczka

Praga Północ:

Projekt „Sąsiedzkie Warsztaty Podwórkowe” Magdaleny Michalskiej i Alicji Rutkowskiej

Projekt „Świąteczne sieciowanie – Młodzi i prascy przedsiębiorcy” Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci

Targówek:

Projekt „Gajcowanie, czyli anielskie aniołów aniołom śpiewanie i obdarowywanie!”  Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 58 Dogonić Marzenia

Projekt „Aktywne Czwartki” Rady Osiedla Targówek Fabryczny.

Więcej informacji o Mini grantach znajdziecie na stronie organizatora konkursu Stowarzyszenia Centrum Aktywności Lokalnej Paca 40.

Nie zwlekajcie, przedstawcie swój pomysł już dziś. Na wnioski w sprawie dofinansowania pomysłów organizatorzy czekają do 27 listopada br.

Źr./fot. Paca 40

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.