Łodygowa – finisz prac przed końcem roku?

Remont Łodygowej trwa w najlepsze, ale ZMID daje nadzieję na ukończenie części prac jeszcze w tym roku. Obejrzyjcie udostępnioną przez spółkę galerię i zapoznajcie się z planami wobec remontowanej ulicy przedstawionymi przez radną Katarzynę Górską-Manczenko.

Fotorelacja z prac na ulicy Łodygowej zaprezentowana została przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych 9 listopada br. Wcześniej o perturbacjach przy budowie mogliście przeczytać u nas, co nie zmienia faktu, że drogowcy pochwalili się słonecznymi fotografiami, na których remont prezentuje się optymistycznie [?].

1 lod 1024x685 - Łodygowa – finisz prac przed końcem roku? -

2 lod 1024x685 - Łodygowa – finisz prac przed końcem roku? -

4 lod 1024x685 - Łodygowa – finisz prac przed końcem roku? -

Jest budowa, są robotnicy i sprzęt, wydawać by się zatem mogło, że proces modernizacji zmierza w dobrą stronę. Optymistyczną wizję dopełnił również komunikat potwierdzony przez radną Katarzynę Górską-Manczenko:

„Do końca roku planowane jest zakończenie prac od Radzymińskiej do Wolińskiej. A od Wolińskiej do granicy miasta do maja przyszłego roku”.

5 lod 1024x685 - Łodygowa – finisz prac przed końcem roku? -

6 lod 1024x685 - Łodygowa – finisz prac przed końcem roku? -

Internauci dopytują, czy tegoroczne zakończenie części robót obejmie również ścieżki rowerowe, a konkretnie, czy wylany zostanie na nie asfalt. Radna powołuje się na ZMID, który twierdzi, że ukończy ten element infrastruktury w bieżącym roku.

Przyjmujemy tę słodko-gorzką wiadomość z dystansem. Słodką, bo remont ostatecznie zostanie ukończony, gorzką bowiem prace na Łodygowej zakończyć miały się w listopadzie tego roku. Radna potwierdza, że opóźnienie jest, a jego przyczyną są m.in. problemy z Innogy oraz kanalizacją.

Źr. ZMID /radna Katarzyna Górska-Manczenko

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.